Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błędne hasło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błędne hasło

    Mam problem z komunikatorem. Mam win7 x64. Nie mogę zalogować się do gg, po wpisaniu hasła wychodzi komunikat że jest nie prawidłowe. A gdy loguję się przez przeglądarkę jest wszystko ok i hasło działa. Odinstalowałem gg i wszystkie inne pliki związane z gg, łącznie z gg dyskiem. Ale problem jest dalej ten sam. Proszę o pomoc.

    #2
    Mam podobny problem ... i nie wiem z czym jest związany , sytuacja powtarzalna - Jak "padnie" net przy włączonym gg i po chwili znów będzie połączenie to gg "gubi" ? hasło, i pomimo tego że jest wprowadzane na milion% poprawnie to jest komunikat o błędnym haśle, należy odczekać tak minimum 5 minut zeby móc się ponownie logować..
    dla jasności - sytuacja dotyczy PC, nie smartfona

    Komentarz


      #3
      Jesteście pewni, że logujecie się na GG 11? Może być tak, że macie GG 10 i założone hasło do profilu, które jest inne niż hasło do serwera.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez karokam Zobacz posta
        Jesteście pewni, że logujecie się na GG 11? Może być tak, że macie GG 10 i założone hasło do profilu, które jest inne niż hasło do serwera.
        tak jestem pewien że loguję sie na gg11 --> gg.jpg

        Komentarz


          #5
          Jeżeli logowanie na gg.pl odbywa się prawidłowo, a GG 11 odrzuca hasło, jest ono blokowane przez antywirusa czy zaporę. Proszę w takim razie przejrzeć ustawienia programów blokujących pod tym kątem.

          Komentarz

          Pracuję...
          X