Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizowanie opisu pomiędzy GG w komputerze, a GG w telefonie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aktualizowanie opisu pomiędzy GG w komputerze, a GG w telefonie.

    Witam zauważyłem, że gdy odpalam GG w telefonie, wcześniej ustawiając opis na komputerze to ten opis nie aktualizuje się. Tak samo jest w drugą stronę. Jest to denerwujące, bo za każdym razem muszę zmieniać.

    Telefon: Android
    Komputer: build 11.1.34.10197
    Windows 8
    Ostatnio edytowany przez dEB.; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Sprawdziłam działanie tej opcji na kilka sposobów. Opis aktualizuje się bez względu na to, czy zmieniany jest z poziomu komputera, czy telefonu. Działa to też poprawnie zarówno przy wyłączonej jeden z lokalizacji, jak i przy uruchomionym GG na obydwu z nich. Upewnij się może czy masz najnowszą wersję aplikacji mobilnej, spróbuj ją ewentualnie przeinstalować. Jakiego masz Androida?

    Komentarz


      #3
      Mój problem dotyczy sytuacji gdy np na komputerze ustawiam opis, daję "niedostępny", po czym włączam GG w telefonie i nie aktualizuje się.

      Wersja Androida to: 2.3.3

      Komentarz


        #4
        Z tego, co zauważyłam opis nie aktualizuje się tylko wtedy, gdy na aplikacji mobilnej ustawiony jest status początkowy na niewidoczny. Jakie ustawienia statusu początkowego masz na aplikacji mobilnej, a jakie ustawienia statusu i opisów na GG 11?

        Komentarz


          #5
          No właśnie status niewidoczny

          Komentarz


            #6
            Będzie to poprawione?

            Komentarz


              #7
              Czy komuś w końcu zachce się odpowiedzieć na moje pytanie?

              Komentarz


                #8
                Przeniosłem do działu dla GG Androidowego, może teraz dostaniesz odpowiedź

                Komentarz


                  #9
                  No i jak jest w dziale Androidowym (gdziekolwiek by wcześniej nie był) to od razu lepiej. Błąd potwierdzam, wpisałem na listę zadań do poprawy.

                  Komentarz


                    #10
                    Nie wiem jak u was, ale mi działa

                    Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X