Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

coś się skopało z hasłem

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    coś się skopało z hasłem

    Po znalezieniu opinii że ekipa GG w końcu chce wydać stabilny, dobrze działający program, nie zasypujący użytkowników toną syfu, postanowiłem dać temu komunikatorowi drugą szansę. Pobrałem i zainstalowałem, następnie założyłem konto (numer podałem w formularzu rejestracyjnym forum). Wszystko w porządku, ale przy próbie logowania ZAWSZE wywala "Nieprawidłowe hasło", już chyba trzy razy korzystałem ze zmiany hasła i nadal zalogować się nie mogę... co skopaliście i jak to naprawić?

    #2
    Zarejestrowałeś nowe konto, czy wcześniej używany numer GG? Czy na stronie gg.pl logowanie odbywa się prawidłowo, czy również nie przyjmuje hasła?

    Komentarz


      #3
      TRWA WERYFIKACJA...
      _Na stronie beta.gg.pl logowanie się udało
      _Po tym jak zalogowałem się na beta.gg.pl strona gadu-gadu.pl loguje mnie automatycznie
      _Na stronie gadu-gadu.pl jestem zalogowany i mogę sobie założyć pocztę, ale nie chcę...
      _Na stronie gg.pl również logowanie bez problemów
      KONIEC.
      Ostatnio edytowany przez zbanowanyTESTER; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C.
        Podaję ścieżkę:
        Windows XP: C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG
        Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG
        Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

        oraz

        Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles
        Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application
        Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

        Proszę skasować profil z numerem GG w jeden i drugiej ścieżce. Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
        Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie, oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

        Proszę pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze strony:
        http://beta.gg.pl/info/pobierz

        Komentarz


          #5
          Heh, niestety nadal nic, spróbowałem również skasować wszystkie foldery i klucze w rejestrze przed ponowną instalacją, nadal to samo.

          [edit] Gdy w komunikatorze wybrałem "usuń to konta z komputera" i następnie się próbowałem zalogować, to to kółko "Trwa logowanie do GG" już trzecią minutę się kręci i nic. chyba to coś z serwerami...

          [edit 2] Co więcej, taki Skype, działa bez problemów...

          -----------------------------------------------------------

          Po kilku godzinach zminimalizowałem Worda i paczę - zalogowało się! Teraz daje rade w 2 minuty, mistrzostwo to to nie jest ale na razie problem zniqł.

          [temat do zamknięcia]

          #Posty połączone
          Ostatnio edytowany przez Luki_91; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz

          Pracuję...
          X