Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd połączenia (java.io.IOException:8010002d).

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błąd połączenia (java.io.IOException:8010002d).

    Miewam najróżniejsze problemy z zaklętą aplikacją przez samego szatana, ale ten problem, którego wyodrębniłem jest najbardziej drastyczny i niepokojący dla oczu. Kusi bym rzucił telefonem, ale nie ulegne się złu!

    W każdym razie, aplikacja zaczęła świrować od momentu najnowszej wersji aktualizacji. Gdy ma dobry humor, to sie pozwoli połączyć i widzę ten uśmiech, który z całą pewnością nie jest juz taki przyjemny xd, a nie połączy, to mogę nawet ze sto razy próbować, kombinować na różnorodniee sposoby, tak jak to u mnie bywa i nic. Ni w oko, ni w.. Od 2 tygodni nie idzie sie swobodnie poruszać. Juz nawet znikające kontakty mi nie przeszkadzały czy zbyt duży wysiłek telefonu. Było dobrze, ale sie pomajtało. Sprawdzane na nokii X2-00 i Se W20i Zylo. Te same błędy, te same problemy, ten sam kogiel mogiel i kisiel w płynie.

    Wymyśliłem jak sie łączyć z machiną korzystając z aplikacji, która również korzysta z gg. Wystarczyło po prostu załogować sie dwa razy (nasze gg i jakieś tam jeszcze), gdzie na drugim komunikatorze ręcznie ustawiłem sprawny serwer. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale wtedy hula. Jak raz sie połączy, to juz nie ma problemów. Nawet gdy zdechnę w sieci to odrodzę sie jak fenix, gorzej jak wyjdę z aplikacji (w20i zylo).
    Jeśli będę mógł w jakikolwiek sposób pomóc w celu poprawy sprawoności aplikacji, to polecam sie na przyszłość, ale i tak wierzę w was wariaty. Czekam z niecierpliwością na poprawke.

    Pozdrawiam.
Pracuję...
X