Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Polchat.pl

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Całkowicie popieram. Polczat z systemem kontroli opow nad działaniami czatujących ludzi jest super pomysłem. Także możliwość integracji czata ze stronami www umożliwia podniesienie funkcjonalności naszych stron www.

    Pytanie czy nie można było utworzyć jakiejś fundacji, która by dbała o czat. Może dobrze było by dadać reklamę na czacie aby zaczął zarabiać na siebie.

    Komentarz


      Zamieszczone przez zoom_73 Zobacz posta
      Całkowicie popieram. Polczat z systemem kontroli opow nad działaniami czatujących ludzi jest super pomysłem. Także możliwość integracji czata ze stronami www umożliwia podniesienie funkcjonalności naszych stron www.

      Pytanie czy nie można było utworzyć jakiejś fundacji, która by dbała o czat. Może dobrze było by dadać reklamę na czacie aby zaczął zarabiać na siebie.
      Noł noł, Polchat ma swojego prawnego właściciela, który powinien opiekować się serwisem zgodnie ze swoją strategią i ponieważ tej strategii właśnie brak - walczymy!
      sigpic

      Komentarz


        Witam Serdecznie Panie i Panow

        Jestem uzytkownikiem Polchat juz od osmiu - dziewieciu lat, wchodze tu bardzo czesto zeby spotkac moich znajomych i bylo by przykro jak by Polchat zniknol z internetu.
        Z powodow zdrowotnych nie bardzo mam mozliwosc kozystania z "Realnego" zycia! i napewno nie jestem jedynym w takiej sytuacji!

        Dzialajcie , Robcie co mozliwe zeby nadal dzialal i zeby umozliwial kontakt , zabawe i komunikowanie z innymi ludzmi.

        Pozdrawiam Bocian

        Komentarz


          Podpisuje sie obiema recami i dwoma nogiema...

          z pozdr dla nowa36

          Komentarz


            I jeszcze ja

            Komentarz


              Tez sie podpisuje pod powyższym apelem

              Komentarz


                Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
                Ok, uznaję, że od tej pory każdy będzie przedstawiał swoje zdanie odnośnie rozwoju serwisu oraz wizją jego przyszłości

                Te wasze podpisy/apele raczej nic do tematu nie wnoszą (spam). Wykażcie się większą inicjatywą i dajcie jakieś propozycje, by zachęcić GG do działania.

                Wracając do tematu. W pierwszej kolejności napiszę, co mi się w portalu nie podoba.
                1. Wszechobecne zdjęcia/grafiki o charakterze erotycznym
                2. Grafika strony
                3. Niefunkcjonalne profile użytkowników, ogólnie cały portal


                Ogólnie strona przypomina raczej portal erotyczny (fotografie ;f ), a chyba nie powinien.

                Co bym dodał do serwisu Polchat:
                • do profili użytkowników coś w rodzaju tablicy na fb (obecnie można jedynie komentować profil, to zdecydowanie za mało)
                • jakąś integracje z samym GG ? (możliwość używania na portalu ;d)
                • Integracja z open fm..
                • na stronie głównej Polchat powinno znaleźć się jakieś miejsce z newsami (związanymi z wydarzeniami w sieci np)
                • możliwość stworzenia forum/strony pokoju w subdomenie: NazwaStrony.polchat.pl , lub polchat.pl/NazwaStrony
                • email np Nick@polchat.pl


                Polchat trzeba przede wszystkim zmienić od strony wizualnej, strona główna powinna przyciągać, nie tylko do samego czatu, ale i portalu. Przydała by się też osoba (najlepiej z GG, zakładając ze "coś" planują z Polchatem zrobić), która by koordynowała prace związane z serwisem jak i działalność s-operatorów, byłby to jakiś powiew świeżości. ;d

                Polchat.pl ma szanse na sukces. Domena posiada wysoką pozycję w wyszukiwarkach. Przede wszystkim są ludzie którym zależy na istnieniu portalu. Polchat to też kawałek historii polskiego internetu, miał swój wpływ na wygląd obecnych czatów.

                To by było na tyle. <czeka na hejterów>

                Tirek.

                Komentarz


                  Podpisuje petycje.
                  Nie bede tutaj toczył dyskusji co jest w polchacie złego...co dobrego itd. Jest wszystkiego po trochu. GG uwaza ze polchat generuje mały ruch? Nie warto go wspierać? A jaki ma generować jak nikt projektem sie nie zajmuje od długiego juz czasu? Przypominam tylko....., ze to POLCHAT !!! Swego czasu w czołówce najpopularniejszych czatów w polsce. Ten serwis trzeba utrzymywać nawet z sentymentu! Wielu ludzi sie na nim wychowało. GG nie ma czasu sie zajmować...niech da ludkom pole do popisu. Sami beda wymyslać i wytyczać kierunki rozwoju...oni po przedstawieniu pomysłu by tylko akceptowali lub nie
                  Wiem jedno, zamkniecie polchatu jest takim samym strzałem w stope jak wypuszzcenie GG (od 10 chyba) z milionem wodotrysków. Stracili przez to troche userów. Menagerowie się pewno dziwia dlaczego obroty spadają...a moze by tak głosu ludu posłuchac....przeciez lud wie co dla niego jest najlepsze.

                  Komentarz


                    Podpisuję się....
                    ...to pisałem ja, I___________I

                    ...bo w zeszłym tygodniu nie mogłem, bo byłem chory ...mam zwolnienie (Łubudubu)

                    Komentarz


                      wątek zamknięty na prośbę autora

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X