Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prosze o Szybko Pomoc W sprawie GG Na telefon :/

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Prosze o Szybko Pomoc W sprawie GG Na telefon :/

    Witam wszystkim internautów, mam taki problem z GG na telefonie SAMSUNG S3350 ch@t. Problem jest taki że do dzisiaj miałem na nim GG, Dopóki jak nie zrobiłem czegoś takiego : chciałem usunąć archiwum wszystkie naraz, wiec czekałem i czekałem, aż wyłączyłem telefon. Gdy go uruchomiłem włączyłem GG i pojawił się biały ekran, i czekałem i czekałem i nic. Wiec usunąłem te GG z telefonu i chciałem pobrać od nowa je. Gdy wchodziłem na link pojawił się po 5-8 sekundach: Błąd Java (i do tego) Autoryzacja nie powiodła się . I do tego wysyłałem smsa pod numer GG 8075 . Żeby było wiadomo pod jakie GG.
    Wiec Już państwo wiedza jaki problem jest. Proszę o pomoc w tej sytuacji, lub jakieś inne GG na telefon, mi numery i treść podać .


    Proszę o pomoc na forum lub kontakt SMS do mnie na numer 519101567.

    Wiec wszystkim dziękuje.

    #2
    Nie jestem administratorem, ale moje prywatne zdanie brzmi: TAKIE SPAMOWANIE FORUM POWINNO BYĆ KARANE BANEM NA TYDZIEŃ CO NAJMNIEJ Umieściłeś/umieściłaś Tą prośbę w trzech miejscach, a tyczy się aplikacji mobilnej.

    Komentarz


      #3
      wybacz, ale za spam dostałeś bana na 1 dzień. Forum to nie śmietnik. Zapoznaj się z regulaminem forum, następny ban będzie permanentny. No i może ktoś odpowie na Twoje pytanko...
      Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Dodatkowo ten sam tekst jest pisany z różnych nicków w wielu miejscach. Przyjrzał bym się temu userowi bliżej.

        Komentarz


          #5
          To może ja się skuszę do pomocy

          wnioskując po numerze telefonu korzystałeś z operatorskiej wersji orange, tak?
          Napisałeś "Błąd JAVA". Tylko tyle? Nie było dalszego komunikatu?

          Spróbuj pobrać tę testową wersję: http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/mgg.jad

          Oczywiście link otwierasz w przeglądarce telefonu. Sprawdź czy działa. Jest to nowa wersja testowa.

          Jeśli jednak chciałbyś te Orange GG, to w razie problemów napisz na tech@gadu-gadu.pl. Pouczam, żebyś wysłał jedną wiadomość, a nie tak jak piszą przedmówcy kilka, w dodatku z kilku kont. Im mniej zgłoszeń o tej samej treści, tym szybciej uzyskasz pomoc.
          http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

          Komentarz

          Pracuję...
          X