Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

crash przy próbie otwarcia pliku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    crash przy próbie otwarcia pliku

    przy próbie otwarcia pliku który znajduje sie w GGdysku aplikacja sie wyłącza
    wersja GG 4.2.0
    telefon Nokia 500 belle

    ---------- Post added at 04:00 ---------- Previous post was at 03:52 ----------

    teraz zauważyłem ze To głównie chodzi o pliki z rozszezeniem .jpg i .pdf Zwykłe tekstowe mi otwiera

    #2
    A jak pliki .mp3? Jak duże są pliki, które cras***ą [uwielbiam mechanizm cenzury na forum...] aplikację?
    Ostatnio edytowany przez matemaciek; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      .mp3 nie Sprawdzalem Ale wiem ze .zip Też cras***e Pliki Nie są duże. Nie mogę otworzyć Nawet tych .pdf które są odrazu w dysku.

      Komentarz


        #4
        U nas zdarzał się crash przy otwieraniu plików rzędu kilkudziesięciu MiB, ale pracujemy nad poprawką (tzn. poprawka u nas już jest, ale aplikacja zwolniła - pracujemy nad tym, by działało i szybko, i nie crashowało się). Czy te pliki się pobierają, tzn. w którym momencie dokładnie jest crash - przed pojawieniem się pasku postępu, czy po dojściu do końca? Czy po ponownym uruchomieniu aplikacji te pliki są wyszarzone, czy czarne (zapisane na dysku)?

        Komentarz


          #5
          chce je otworzyć klikam dwa razy na dany plik i aplikacja sie wyłącza.

          Komentarz


            #6
            OK, to napiszę trochę dokładniej. Pliki mogą być w dwóch różnych stanach - tylko zdalnie, wtedy na telefonie ich nazwa jest szarą czcionką, albo już pobrane i zapisane w telefonie - wtedy są napisane czarną czcionką. Jakim kolorem są napisane te pliki, gdy jeszcze raz, już po crashu wejdziesz do odpowiedniego folderu? Jeśli szarym, to będę wiedział, że crash jest przy zapisywaniu, jeśli czarną - przy otwieraniu.

            Komentarz


              #7
              U mnie czasem crash jest i czarną i szara czcionka i niezależnie, czy to zdjęcia ~3MB, czy też muzyka ~10mb. Ale to dzieje się raczej losowo. Bardziej martwi mnie ze nie działa zmiana awatara ;P

              choć dysk działa, jeśli ma dobry humor
              I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

              Komentarz


                #8
                szarą. Czyli zapis

                ---------- Post added at 07:43 ---------- Previous post was at 07:36 ----------

                ogólnie To teraz u kolegi Znalazłem piosenkę i jak Chciałem ja otworzyć To Też crash. I Nie pobrało jeJ

                Komentarz


                  #9
                  Hm, Wampirek, próbowałeś restartować telefon? Może coś ci bardzo zeżarło RAM i system / GG dusi się na ostatnich wolnych bajtach?

                  Komentarz


                    #10
                    Hmm spróbuje zainstalować Gg w pamięci telefonu

                    ---------- Post added at 08:29 ---------- Previous post was at 08:03 ----------

                    dysk nadal Nie działa. Widget sie naprawił

                    ---------- Post added at 08:35 ---------- Previous post was at 08:29 ----------

                    naprawiło sie. GG musi być zainstalowane na telefonie Bo jak jest na karcie są błędy

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Wampirek Zobacz posta
                      Hmm spróbuje zainstalować Gg w pamięci telefonu

                      ---------- Post added at 08:29 ---------- Previous post was at 08:03 ----------

                      dysk nadal Nie działa. Widget sie naprawił

                      ---------- Post added at 08:35 ---------- Previous post was at 08:29 ----------

                      naprawiło sie. GG musi być zainstalowane na telefonie Bo jak jest na karcie są błędy
                      U mnie nawet jak zainstaluje w pamięci telefonu to się cras***e . Mój telefon to 5230@C6.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X