Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[SUGESTIA] Własne dźwięki w GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [SUGESTIA] Własne dźwięki w GG

    Pierwsza sugestia na szybko znaleziona przy konfiguracji. Gdzie podziała się możliwość wybrania własnych dźwięków i dlaczego jestem ograniczonych do jakiś pakietów?
    sigpic

    FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

    #2
    Zgadzam się z tym, mam własne dźwięki już od dawna, a teraz co mi po nich, skoro nie mogę ich zmienić

    Komentarz


      #3
      koniecznie, zawału dostanę z tymi

      Komentarz


        #4
        Najgorszy jest od dźwięk wiadomości. Tak jakby dwie jednocześnie przychodziły

        Komentarz


          #5
          Dziękujemy za czujność, oczywiście przekazaliśmy sugestię

          Komentarz


            #6
            Gdyby nie to, że dźwięki są trzymane w pliku JAR, problem byłby mniejszy...
            http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

            Komentarz


              #7
              Zrobić dźwięki jak w GG7 i po sprawie, Będzie znowu Super !!!

              Komentarz


                #8
                W GG 11 nie przewidujemy wprowadzenia własnych dźwięków. Dostępne mają być standardowe pięć, aczkolwiek przekazujemy wasze sugestie na bieżąco. Może co się zmieni

                Komentarz


                  #9
                  Moim zdaniem wybranie własnych dźwięków powinno się pojawić w GG. Mnie drażni już słyszany przez lata dźwięk, a pozostałe zestawy też pod me gusta nie podchodzą

                  Komentarz


                    #10
                    Jaki problem podmienić dźwięki w jar? Ja taki plik mogę otworzyć domyślnym systemowym pakerem (Linux). Pewnie tam w środku siedzą jakieś pliki wav, czy mp3.

                    Komentarz


                      #11
                      Podmienić to żaden problem. Problemem jest to, że po podmianie nie można się zalogować
                      http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                      Komentarz


                        #12
                        taki, że GG sprawdza sumy kontrolne plików - suma się nie zgadza -> GG wymusza zainstalowanie siebie na nowo.

                        Komentarz


                          #13
                          Gdyby nie problem z nowymi wysokimi numerami to zostałbym przy GG7 bo było najlepsze. Zrezygnowano z własnych dźwięków faszerując nowe GG zupełnie niepotrzebnymi opcjami.

                          Komentarz


                            #14
                            Dzięki za opinie, najbliższym czasie nie planujemy własnych dźwięków, ale weźmiemy pod uwagę Wasze sugestie i przekażemy do odpowiedniego działu.

                            Komentarz


                              #15
                              I to właśnie zniechęca mnie do GG. Dużo bzdetów a potrzebnych funkcji brak.
                              Najlepiej oprzeć nowe gg na GG7(poprawić możliwość współpracy z wysokimi numerami gg) i będzie git
                              Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Nie cytujemy poprzedniego posta

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X