Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Grzanie się telefonu podczas używania gg

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wazniak96
    odpowiedział(a)
    borsuk_20 to mi wygląda na złośliwość rzeczy martwych bo brat ma identyczny tel i jakoś nigdy nie słyszałem żeby narzekał, a gg ma włączone praktycznie cały czas. Owszę były sytuacje, że telefon mu się grzał ale raptem pare razy.

Zostaw komentarz:

• borsuk_20
    odpowiedział(a)
    no ja mam włączone 3G i 2G tyle że u mnie działa tylko 2G więc włączenie tylko na 2G nie rozwiąże problemu

Zostaw komentarz:

• Tomek016
    odpowiedział(a)
    To że tak dużo baterii zre to moze byc wina zasiegu Tez tak mam gdy mam 3G i gg wlaczone to bateria w oczach spada w gdy niema 3G (w ustawieniach zaznaczam opcje tylko 2G )to bateria prawie nie drgnie

Zostaw komentarz:

• borsuk_20
    odpowiedział(a)
    OK. powiedz mi tylko jak mam taką wersję zainstalować po przeniesieniu na kartę pamięci. Mogę spróbować ale czy to nie wpłynie to negatywnie na tą obecną wersję którą mam?

EDIT: co do rozłączania i niedochodzenia wiadomości to u mnie ten problem nie występował przy poprzedniej wersji ale za to dublował wiadomości
    Ostatnio edytowany przez borsuk_20; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Wasky
    odpowiedział(a)
    GG v3.3.0.20000 - Gdybyś znalazł gdzieś taką wersję GG i ją zainstalował, to mielibyśmy odpowiedź, czy jest to wina połączenia. Ta wersja przy wygaszonym ekranie po około minucie przestaje słać dane do serwera i nie powinno wtedy się tak grzać. Problem jednak był taki, że komóra bywa rozłączana od serwera i miałem zgłoszenia, że na przykład wiadomości nagle przestają dochodzić do nadawcy, lub często rozłącza itp. Dlatego musiałem ten mechanizm wyłączyć.

Zostaw komentarz:

• borsuk_20
    odpowiedział(a)
    Tak przy samym używaniu gg mi się telefon grzeje. Żadnych innych aplikacji nie używam

Zostaw komentarz:

• c0d3r
    odpowiedział(a)
    No chyba że to juz wina samej bateri a tylko przy korzystaniu z gg ci się telefon grzeje ?

Zostaw komentarz:

• borsuk_20
    odpowiedział(a)
    No wiesz dostępna pamięć w LG Swifcie GT540 to 128 RAM jak w danych fabrycznych więc nie wiem czy to powoduje ekstremalne kończenie się baterii. Co więcej telefon mam już 1 rok i 4 miesięce i wciąż na gwarancji

Zostaw komentarz:

• c0d3r
    odpowiedział(a)
    A moze to wina dostepnej pamieci telefonu?

Zostaw komentarz:

• borsuk_20
    odpowiedział(a)
    No OK ale jak mi wytłumaczycie, że przy okazji żre mi baterię w ciągu 30 min do praktycznie zera przy korzystaniu ze zwykłej sieci tak jakbym grał w conajmniej mocną zasobożerną i bateriożerną grę?

Zostaw komentarz:

• Kwiatek
    odpowiedział(a)
    c0d3r, a w temacie jest o grzaniu podczas korzystania z przesyłania danych po sieci, nie wifi

Zostaw komentarz:

• c0d3r
    odpowiedział(a)
    Mi przy korzystaniu z wifi się nie grzeje lub nie odczuwam tego tak bardzo

Zostaw komentarz:

• Tomek Gadu-Gadu
    odpowiedział(a)
    Możliwe że jest to kwestia samego telefonu i jego wydajności, oraz faktu który podkreśla wyżej @Kwiatek i nic tu nie poradzimy, aczkolwiek jeżeli będziesz miał możliwość zobacz jak wygląda sytuacja z podłączonym wifi.

Zostaw komentarz:

• Kwiatek
    odpowiedział(a)
    borsuk_20, więc zapewne grzeje się dlatego, że telefon korzysta z przesyłania danych po sieci. norma, każdy telefon który miałem po dłuższym przesiadywaniu w sieci był ciepły, nawet bardzo ciepły

Zostaw komentarz:

• borsuk_20
    odpowiedział(a)
    @SapeR: nie jest podkręcony bo wogóle nie grzebałem w systemie ani nie rootowałem systemu.
    @Kwiatek: działa mi po sieci, ponieważ mam słaby router i nie ma najmniejszego sensu żeby używać po Wi-Fi

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X