Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie można zainstalować

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Nie można zainstalować

  Pobrałem GG z tąd http://forum.gg.pl/showthread.php?37...GG-wersja-BETA z poziomu telefonu jak i komputera i przy próbie instalacji piszę że nie zgodne atrybuty jar i jad. można prosić o bezpośredni instalator

  #2
  Bezpośredni instalator nie będzie w tym wypadku rozwiązaniem sprawy, ponieważ link działa dobrze. Czy próbowałeś pobrać program na inny telefon?

  Warto zwrócić uwagę na to w jaki sposób pobierasz program. Spróbuj skorzystać z domyślnej funkcji wyświetlania stron internetowych w telefonie, wpisz adres strony w opcji "idź do strony", bez korzystania np. z opery mini.
  Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED].

  Komentarz


   #3
   OK działa, ale wcina mi rozmowę. Po włączeniu GG działa ale jak napiszę kilka wiadomości do jednej lub kilku osób wcina mi wiadomości.
   Nokia N85 S60v3 FP2
   240 x 320 px (2,6")
   Czy rozdzielczość ma na to wpływ?

   Komentarz


    #4
    Opisz dokładniej "wcinanie" wiadomości. Czy chodzi o nieprzesyłanie niektórych wiadomości, czy też są one przesyłane ale czasami ucinane są niektóre literki? Zaobserwowaliśmy występowanie tej ostatniej okoliczności, częściowo już ją wyeliminowaliśmy pracujemy nad pełnym poprawieniem sytuacji.

    Komentarz


     #5
     Mam ten sam problem :/ jak pabieram z www.mtest.gadu-gadu.pl to mi wyskakuje błąd certyfikatu (wygasły lub nieważny) a jak pobieram z innych stron to działa tylko że wyskakuje aplikacja nie podpisana ;/ może ktoś pomóc ?

     Komentarz


      #6
      Witam! Mam maly problem z instalacja GG. pobieram z tad http://m.gg.pl i po pobraniu wyskakuje mi Blad uwierzytetalnia.
      Posiadam LG KP500

      Komentarz

      Pracuję...
      X