Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Program nie działa po aktualizacji

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Program nie działa po aktualizacji

  Po dzisiejszej aktualizacji gg dla modern UI na windows 8 pro, program przestał działać. Po otworzeniu programu i kliknięciu na avatar program wyłączał się. Jedynym rozwiązaniem była reinstalacja programu - problem minął. Dobrze byłoby poprawic ten problem z aktualizacją w kolejnej wersji.
  Ostatnio edytowany przez ktocus12; [ARG:4 UNDEFINED].

  #2
  Niestety znów po ostatniej aktualizacji GG Metro, aplikacja nie uruchamia się. Kółeczko kręci ja szalone i nic. Nie pomogło odinstalowanie i ponowna instalacja.

  Komentarz


   #3
   Rozumiem, że tak jest za każdym razem przy próbie uruchomienia i problem występuje nadal?

   Komentarz


    #4
    Dokładnie to rzecz polega na tym, że chwilowo przebywam we Francji i na internet jeżdże do McDonalds. Oni mają jakieś swoje filtry, które nie pozwalają na otwieranie niektórych stron. I właśnie tam przy próbie uruchomienia GG Kafelkowe nie może się zalogować ( jest plansza startowa i kółeczko kręci się bez końca ). Co ciekawe GG Pulpit loguje się normalnie i bez kłopotów.

    Komentarz


     #5
     probuje wlaczyc gg już od paru dni i nic, pobierałam kilka razy kreci się jak szalone na stronie to samo o telefonie nie wspomnę, chyba jakas lipa...

     Komentarz


      #6
      @northareth programiści wskazują, że będą w najbliższym czasie weryfikować dokładniej takie sytuacje tak aby nie miały miejsca, choć tutaj rzeczywiście może to być związane z połączeniem internetowym. Tak z innej beczki chciałbym Cię zapytać, czy sprawdzałeś we Francji Toki?

      @aania wydaje mi się, że nie chodzi Ci stricte o wersję 1.4 kafelkowego GG na Windows 8 Modern UI. Masz raczej problemy z zalogowaniem ale na podstawie opisu jaki zamieściłaś to jest wróżenie z fusów, a nie lipa. Napisz coś więcej jakie są okoliczności sytuacji, na jakiej dokładnie wersji/wersjach występuje problem? Może pojawia się jakiś komunikat. Warto również podać swój numer GG, choć to najlepiej zrobić w prywatnej wiadomości wysłanej do mnie.

      Komentarz


       #7
       Co do TOKI, to niestety mając wyłączony transfer danych ( komórkowy ) oczywiście nie działa. Niestety również nie działa na WIFI w McDonalds. Cały czas wyskakuje błąd połączenia. Dokładnie jakby się działo to samo co z GG Kafelkowym. Ma to raczej na pewno związek z filtrami stosowanymi w McDonalds, ponieważ na samym początku powstania TOKI byłem również we Francji i na domowym internecie wszystko działało ( GG Kafelek również ).

       Tak przy okazji - nie można by połączyć logowania do TOKI z nazwą użytkownika a nie nr. telefonu? Ułatwiłoby to życie tym, co np. zmieniają numer, lub jak w moim przypadku we Francji mógłbym zastosować kartę sim francuzkiej sieci nie musząc niczego zmieniać w telefonie.

       Komentarz


        #8
        co rozumiesz przez słowa okoliczność sytuacji???? Loguje się na gg i nie działa caly czas kreci się koleczko co jest wkurzajace bardzo intel inside core i3

        Komentarz


         #9
         Poprzez okoliczności rozumiem wskazanie co dokładnie, krok po kroku, robisz i jaki jest tego skutek. Czy pokazuje się jakikolwiek komunikat? Nie wiem na jakie GG (w jakiej wersji) się logujesz. Piszesz w kategorii przeznaczonej dla aplikacji na Windows 8 Modern UI, ale jednocześnie wspominasz o stronie i telefonie, które są odrębnymi końcówkami. Podanie nazwy procesora nic tutaj nie zmienia.

         Ogólnie jeśli nie wyświetla się, żaden komunikat np. o błędzie lub błędnym haśle sugerować to może, że dostęp do GG blokuje Ci oprogramowanie antywirusowe lub firewall, ewentualnie masz restrykcyjne ustawienia w zakresie korzystania z przeglądarki internetowej. Jednak bez bardziej szczegółowych danych z Twojej strony mój wpis jest tylko i wyłącznie zgadywaniem.
         Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED].

         Komentarz


          #10
          Witam!!!
          Zainstalowałem GG 1.4.0.144 zezwoliłem na połączenie, po wpisaniu nr GG i hasła kółeczko cały czas tylko się kręci i nic się nie dzieje. Czym to może być spowodowane. Uprzejmie proszę o pomoc

          Komentarz


           #11
           Aktualizowałeś komunikator, czy pobierałeś go na nowo? Jeśli aktualizowałeś, to faktycznie może pojawić się problem przy logowaniu, jednakże programiści pracują nad optymalizacją i wyeliminowaniem takich sytuacji. Jeśli pobierałeś na nowo, to warto sprawdzić ustawienia antywirusa i dodać program do wyjątków.

           Komentarz


            #12
            Witam!!
            Pierwszy raz instalowałem tą aplikacje, zezwolenie ma na połączenie lecz nie może się połączyć cały czas tylko kręci się to kółeczko.

            Komentarz


             #13
             Jakiego połączenia internetowego używasz? Korzystasz z komputera, czy tabletu? Jeśli komputera, to zweryfikuj proszę, czy działa Ci standardowa wersja GG11.

             Komentarz


              #14
              Używam neostrady. Korzystam z kompotera i zwykła wersja GG działa normalnie

              Komentarz


               #15
               Spróbuj wykonać następujące czynności, rozłącz/odłącz sieć, uruchom GG i poczekaj na komunikat o braku połączenia, włącz sieć i spróbuj się zalogować do komunikatora. Jeśli wskazane kroki nie pomogą, to zamknij aplikację z poziomu managera zadań i ponownie spróbuj uruchomić komunikator.
               Po majówce pojawi się aktualizacja, która powinna rozwiązać problem.

               Komentarz

               Pracuję...
               X