Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odzyskanie archiwum gg z serwera.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    To co napisał @Sadowski jest prawie zgodne z faktycznym stanem funkcjonowania opcji archiwizacji wiadomości. W związku z powyższym tylko uściślę te kwestie.

    Jeżeli miałaś GG w wersji starszej niż GG11, to archiwum było w nich przechowywane lokalnie, a nie na serwerach, stąd w przypadku: usunięcia archiwum, odinstalowania GG, postawienia na nowo systemu, odzyskanie archiwum nie jest możliwe.

    Jeśli jednak obok starszej wersji zainstalowałaś GG11 i zgodziłaś się na przeniesienie archiwum z tej starszej wersji do archiwum online, wówczas ono zostało przeniesione i możesz z niego korzystać logując się do najnowszej wersji GG. Archiwum takie będzie zachowane w przypadku postawienia systemu na nowo, odinstalowania GG, przypadkowego usunięcia katalogów GG z komputera itp. Nie będzie jednak zachowane w przypadku, gdy sama je skasujesz z poziomu komunikatora. Przy usuwaniu ukazuje się informacja o bezpowrotnym charakterze tej czynności, stąd nie jest możliwe odzyskanie skasowanych treści, bo te są usuwane z serwera.

    Zostaw komentarz:


  • Gabryla
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez sadowski Zobacz posta
    Chociaż pewnie po stronie gg coś by się dało zrobić bo przecież wszystko przechodzi przez ich serwery i pewnie gdzieś to wszystko także maja zapisywane ale się do tego nie przyznają przecież :.
    Czy Admin może się ustosunkować do tego stwierdzenia? Bo bardzo zależy mi na odzyskaniu archiwum sprzed 2012 roku, a wtedy jeszcze nie było archiwum online Jeśli to jest gdzieś na serwerach gg to będę skakać z radości, a nie mieć jakieś pretensje

    Zostaw komentarz:


  • sadowski
    odpowiedział(a)
    Niema takiej możliwości bo wtedy jeszcze nie było archiwum online, jedynie wersja lokalna archiwum jeśli usunąłeś to niestety ale zapomnij... Nawet gdyby to było niedawno odkąd jest archiwum online to i tak by Ci tego nie przywrócili nie ważne czy byś sam to usunął czy jakiś błąd by był i by Ci usunęło archiwum to i tak by Ci nie przywrócili tego ( ja tak miałem i powiedzieli ze nic nie zrobią ;/...). Więc zapomnij chyba ze masz gdzieś kopie folderu z gg swojego profilu jak nie to nic się nie da zrobić... Chociaż pewnie po stronie gg coś by się dało zrobić bo przecież wszystko przechodzi przez ich serwery i pewnie gdzieś to wszystko także maja zapisywane ale się do tego nie przyznają przecież :.

    Zostaw komentarz:


  • Ripskate
    rozpoczął temat Odzyskanie archiwum gg z serwera.

    Odzyskanie archiwum gg z serwera.

    Witam.
    Mam pytanie, na które obawiam się, że znam odpowiedź, ale wolę zapytać bardziej doświadczonych użytkowników
    Czy istnieje możliwość odzyskania archiwów z serwera gg? Chodzi mi o bardzo stare archiwa, sprzed ponad roku, nie mam już nawet tamtej wersji na komputerze, a poza tym nie pamiętam czy nie formatowałem przez ten czas dysku, tak więc jedyna możliwość to to, że archiwa zapisują się gdzieś na serwerze i jest możliwość ich ściągnięcia. A więc?
Pracuję...
X