Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego archiwum przechodzi?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • ktocus12
  odpowiedział(a)
  Jeśli masz win7 sprawdź sobie lokalizację C:\Users\Twoja_Nazwa_Użytkownika_w_Windows\AppData \Roaming oraz C:\Users\Twoja_Nazwa_Użytkownika_w_Windows\AppData \Local W obu tych lokalizacjach będzie folder gg i tam się znajdują dane gg11, te foldery gg zostaw. Natomiast jeśli znajdziesz jakieś foldery w stylu gadu-gadu (z numerkiem lub bez) to je usuń, wtedy wykasujesz wszystkie dane ze starszych wersji gg które masz na dysku. Z tego co kojarzę, to jeśli weszłaś wcześniej na beta.gg.pl (teraz to już jest pod adresem www.gg.pl) i tam zaakceptowałaś archiwum online, a następnie korzystałaś dalej z gg10 to Twoje wiadomości zapisywały się w archiwum online a poprzez gg10 nie można ich z stamtąd usunąć. gg11 normalnie korzysta z archiwum online.

  Zostaw komentarz:


 • Wesoła
  odpowiedział(a)
  Kasowałam poszczególne wiadomości z archiwum nie całe i przy zmianie na gg11 powróciły mi te skasowane wiadomości, które były pisane na gg10, czy to mozliwe że one zapisały się w jakiejś pamięci? tylko ja ich nie widziałam? Jak zrobić żeby one nie powracały przy instalacji na inna wersje?

  Zostaw komentarz:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Nie ma możliwości, żeby 11 importowała wiadomości, których nie ma, ponieważ zostały usunięte. Zatem albo nie zostały usunięte, albo widniały w innej wersji GG, której używałaś na swoim komputerze.

  Zostaw komentarz:


 • Wesoła
  rozpoczął temat Dlaczego archiwum przechodzi?

  Dlaczego archiwum przechodzi?

  Witam, mam pytanie, korzystałam do tej pory z gg10 i systematycznie kasowałam te wiadomości, których nie chciałam w archiwum. Postanowiłam przejsć na gg11 i przy instalowaniu powróciły mi te wiadomości z przed paru miesięcy, skasowałam je ponownie,ale jak zrobic żeby pozbyć się ich na zawsze i przy nastepnej instalacji gg znów nie powróciły? A nie chcę usuwać konta i zakładac nowego,ale ja narazie innej obcji nie widzę
  Ostatnio edytowany przez Wesoła; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X