Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Synchronizacja rozmów z poprzedniej wersji

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Synchronizacja rozmów z poprzedniej wersji

  Cześć wszystkim,
  bardzo podoba mi się opcja archiwum online, ale przydałaby się możliwość synchronizacji rozmów sprzed instalacji wersji beta.

  #2
  teoretycznie GG wysyła te dane o ile pozwoliłeś na to na samym początku

  Komentarz


   #3
   Hmm, właśnie nie pamiętam czy mu pozwalałem, ale nowe rozmowy się synchronizują.

   Komentarz


    #4
    A u mnie problem wygląda tak, że zainstalowałem sobie nowe GG11, niby wszystko było fajnie i pięknie, niby archiwum moje się importowało z poprzedniego GG, ale w trakcie pojawił się 'błąd krytyczny i zakończenie importu'. Na szczęście nie wierzyłem w 100% działanie nowego GG, więc zrobiłem sobie kopie zapasową mojego archiwum. I tu następuje moje pytanie:

    w jaki sposób mam ponownie uruchomić importowanie mojego archiwum do GG11?

    Komentarz


     #5
     jak sie logujesz to masz "usuń to konto z komutera" i uruchamaisz n anowo gg11 i bedziesz miał profile z poprzednich wersji gg wybierasz swój i żeby przeniosło archiwum, szkoda tylko ze to archiwum jest lokalnie wtedy a nie synchronizuje go online ;/

     Komentarz


      #6
      Przebolałbym archiwum w wersji lokalnej gdyby była wyszukiwarka w nim. Niestety wyszukiwarka jest tylko w wersji online archiwum więc widzę dwa rozwiązania: możliwość importu starego archiwum to wersji online albo pojawienie się i to w tempie ekspresowym wyszukiwarki w samym programie.
      Mam też zastrzeżenia co do samej migracji z poprzedniej wersji GG. Za radą usunąłem moje konto i dodałem je ponownie. Import archiwum tym razem się udał ale nie zaimportowało do archiwum nazw kontaktów - mam same numery GG.

      Komentarz

      Pracuję...
      X