Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak archiwum.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• bodziom777
    odpowiedział(a)
    jednak jest ogromne opoznienie na aktualizacji tych rozmow na desktopowym gg, mysle ze zostanie poprawione

Zostaw komentarz:

• coopra
    odpowiedział(a)
    U mnie też doszło kilka starych rozmów

Zostaw komentarz:

• bodziom777
    odpowiedział(a)
    no dzis juz ze zdziwieniem stwierdzam ze dziala

Zostaw komentarz:

• coopra
    odpowiedział(a)
    U mnie z kolei zapisywane jest archiwum na gg symbian, ale na desktopowym rozmowy raz się zapisują, raz nie. Do tej pory nie ma w nim kilku rozmów z mobilnego... Zaś na web jest.

Zostaw komentarz:

• sadowski
    odpowiedział(a)
    musisz poczekać aż to naprawia u mnie tez jest problem z tym od początku bety gg11 na PC ;/

Zostaw komentarz:

• bodziom777
    odpowiedział(a)
    Mam ten sam problem, rozmowy przeprowadzone na beta.gg.pl oraz na mobilnym gadu nie sa niestety widoczne na gadu desktopowym, a w zamysle chyba mialy byc widoczne... Chyba ze cos nie tak zrobilem, ale na mobilnym i na beta.gg.pl sa widoczne wszystkie rozmowy, wlacznie z tymi ktore przeprowadzilem na desktopie. W czym lezy problem?

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Potrzebuję Twój numer GG, żeby to zgłosić, czy możesz mi go podać na PW? Proszę również o wersję aplikacji mobilnej.

Zgłoszone.
    Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• madhunt3r
    odpowiedział(a)
    Rozmawiam na co dzień przez WTW. Zaś jeśli loguję się na GG build 6174 i wchodzę w Archiwum to widnieją tam rozmowy tylko z przed 2 dni, zaś te co przeprowadziłem wczoraj wieczorem i dziś rano już nie. Dla odmiany całe archiwum w wersji mobilnej, jak i webowej na beta.gg.pl jest w czasie rzeczywistym uaktualniane i widoczne od zaraz

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Co znaczy przez protokół GG? Z jakiego programu korzystałeś i w jakiej aplikacji widzisz archiwum i w jakim programie nie widzisz (build)?

Zostaw komentarz:

• madhunt3r
    odpowiedział(a)
    Dziś mogę w 100% potwierdzić, że rozmowy wczoraj wieczorem przeprowadzone przez protokół GG, nie widnieją w stacjonarnym GG->Archiwum. Zaś są widoczne w mobilnym GG i na beta.gg.pl

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zgłaszałam już tę sugestię, dzięki
    Błąd z archiwum zgłaszam.

Zostaw komentarz:

• madhunt3r
    odpowiedział(a)
    Tak potwierdzam

A co jeśli serwer padł, czego nie życzę, a potrzebujemy mieć dostęp do archiwum? Archiwum online naprawde fajna sprawa, jak ktoś odznaczy archiwum online w opcjach to co? Nigdzie się nie zapiszą? Ew powinna być opcja lokalnego zapisywania, ale tylko opcja, kto chce to ma na serwerze, przez co nie zajmuje nic to miejsca w tel, czy na komputerze, bądź Ci którzy chcą mieć wszystko lokalnie

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Archiwum nie zapisuje się lokalnie, tylko na serwerze. Rozmowę skopiować można skrótami klawiszowymi, ale nie kopiują się nazwy kontaktów, możesz to potwierdzić?

Zostaw komentarz:

• madhunt3r
    odpowiedział(a)
    1. Właśnie wszedłem przed chwilą i pojawiły się jakieś rozmowy, choć nie są wszystkie jak na beta.gg.pl w archiwum online. Poza tym dzisiaj i wczoraj rozmawiałem i tych rozmów na GG na stacjonarnym już nie widzę. Z jakimś opóźnieniem są pobierane z serwera?

//EDIT: Rozłaczyłem się z siecią GG i włączyłem ponownie, pojawiły się, czyli jakieś usprawnienia jeszcze w tym archiwum by się przydały na stacjonarym

2. Teraz mamy archiwum online, mówię ogólnie,, czy to wersja mobilna, czy stacjonarna. Czy lokalne archiwum też jest, czy tylko wyłącznie na serwer się zapisuje?

3. Brak kopiowania w archiwum.
    Ostatnio edytowany przez madhunt3r; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Jak wybierzesz GG >> Archiwum to nic nie widzisz?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X