Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum offline -> online

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • sadowski
    odpowiedział(a)
    nom potwierdzam wyszedł już kolejny build gg na PC i także na IOS i dalej z importem archiwum nic się nie zmieniło ;/...

    Zostaw komentarz:


  • bartekk74
    odpowiedział(a)
    Niestety dalej cisza, żadnego odzewu ze strony beta@gadu-gadu.pl. Kolejne bety, a zero zmian dotyczących importu archiwum, nic w tej kwestii GG nie próbuje nawet robić, zajmują się dodatkami jak GGdysk, swoją drogą ja nie widzę zastosowania akurat takiego dysku i wielu innych dodatków - w jak to mówią "odchudzonym komunikatorze GG". Cóż postanowiłem zrezygnować z testowania kolejnych "bet" szkoda czasu i nerwów...

    Zostaw komentarz:


  • Tomek Gadu-Gadu
    odpowiedział(a)
    Ciężko mi się odnieść do braku odpowiedzi na maila, nie znana mi jest jednostka czasowa "4 bety temu"
    Podchodząc jednak serio do tematu, wszystkie wiadomości wysłane na adres beta@gadu-gadu.pl znajdują odpowiedź, aczkolwiek ze względu na duża ich ilość, może to niekiedy potrwać kilka dni. Podaj mi maila na Priv, bądź w odpowiedzi, a sprawdzę status Twojego zgłoszenia.
    Co się zaś tyczy problemu z archiwum, to faktycznie nie zawsze ono działa jak należy. Staramy się to poprawić. W teorii "kamillo" przeniesienie archiwum na androidzie powinno być równoznaczne z odczytywaniem go na innych platformach. Nie ma możliwości by archiwum on-line nie było takie same dla różnych platform.

    Zostaw komentarz:


  • bartekk74
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez sadowski Zobacz posta
    Widze ze kolejna osoba z takim samym probkemem z archiwum jak ja ze ma kazda wiadomosc jako osobna rozmowe:/ musisz poczekac az poprawia importowanie rozmow i wtedy jeszcze raz to zrobic.
    Ja mam tak samo, zgłaszałem ten błąd 4 bety temu na beta@gadu-gadu.pl i żadnego odzewu, tak GG traktuje swoich użytkowników i testerów, jednym słowem to przykre, nie warto nawet dzielić się spostrzeżeniami i informować o błędach bo maja nas w dup** ;/ wollą zajmować się się pierdołami i nikomu nie potrzebnymi dodatkami.

    Zostaw komentarz:


  • sadowski
    odpowiedział(a)
    Widze ze kolejna osoba z takim samym probkemem z archiwum jak ja ze ma kazda wiadomosc jako osobna rozmowe:/ musisz poczekac az poprawia importowanie rozmow i wtedy jeszcze raz to zrobic.

    Zostaw komentarz:


  • kamillo
    rozpoczął temat Archiwum offline -> online

    Archiwum offline -> online

    Witam,
    Otóż postanowiłem przenieść archiwum do chmury. Z GG na androidzie wszystko się udało i jest okej. Jednak jak chciałem to zrobić z archiwum z GG na PC to już pojawiły sie schody.. Niby pojawia sie komunikat że zakończono importowanie, ale tego archiwum nie ma online. Archiwum kończy sie na 31 grudnia 2011, gdzie w archiwum offline w GG10 miałem rozmowy z tą osobą jeszcze z końca 2009 roku. Drugi problem to taki że rozmowy zostały zaimportowane tak że każda wiadomość wyświetla sie oddzielnie w archiwum.. Kolejny problem to taki że ostatni wpis w archiwum w gg na kompie mam z 18 marca. Od tamtego czasu fakt że korzystałem z Linuxowego klienta Kadu, ale w archiwum na web.gadu-gadu.pl i na Androidzie mam rozmowy z tego okresu jak korzystałem z kadu. Jest jakiś sposób na to, żeby temu zaradzić ?

    Pozdrawiam
    Kamil
Pracuję...
X