Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z kasowaniem archiwum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ktocus12
    odpowiedział(a)
    Znalazłem ten plik u siebie. Jest w drugiej lokalizacji z plikami roboczymi. Bo pliki robocze są nie tylko C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local ale też C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Roaming Oto dokładna ścieżka u mnie: C:\Users\MojaNazwaProfiluWindows\AppData\Roaming\G G\Profiles\he9a7l5x.MójNumerGG

    Zostaw komentarz:


  • SHINGO
    odpowiedział(a)
    OK dzięki znalazłem jest teraz widoczny , wszystko ok tylko po wejściu w niego i zastosowaniu się do instrukcji od Pauliny niestety w tym folderze niema wyżej opisanego pliku ( Archive.encsqlite ) mam tylko tak:
    Dysk (C , Użytkownicy , Nazwa użytkownika podana , AppData , Local , GG
    dwie opcje wówczas są: Application i Profiles
    gdy wejdę w pierwszą nie widzę wyżej opisanego pliku a w drugiej są 2 foldery:
    dmpotkoq. wraz z numer gg gdy kliknę w niego ukazuje mi się po otworzeniu wówczas plik o nazwie uin i ma on rozmiar 1KB
    drugi to nazwa r8o1u2vd.default i po otworzeniu foldery Cache oraz startupCache
    w Cache i pierwszych folderach od nr.1 do 9 nic się nie znajduje a pod nimi czyli foldery od A do F też nic niema pozostały tylko też pod tym pliki o nazwach i rozmiarze:
    _CACHE_01 do 03 ( 1 to rozmiar 16KB , 2 to 4KB , 3 to 1KB a
    _CACHE_MAP_ ma rozmiar pliku 9KB
    a w startupCache jest tylko plik typu Plik LITTLE o rozmiarze 9KB i nazwie startupCache.4.little
    nic poza tym niestety.
    Ostatnio edytowany przez SHINGO; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • ktocus12
    odpowiedział(a)
    Folder AppData jest standardowo ukryty, w opcjach folderów musisz sobie zaznaczyć żeby wyświetlało foldery ukryte.

    Zostaw komentarz:


  • SHINGO
    odpowiedział(a)
    Witam no ok Paula posiadam Windows 7 Ultimate x64 i według twojej instrukcji szukałem
    Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG
    jednakże u mnie niema takiego katalogu.
    Raz usuwałem taki folder cały i już go nie mam bo wydawał mi się zbędny i jak mam teraz usunąć całe to archiwum gg lub może jest taka opcja aby usunąć za pomocą strony gg gdzie jestem zalogowany ???
    Wersję gg posiadam 11.0.0.7316 jak wiadomo testowa.
    Będę wdzięczny za podanie instrukcji , pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez SHINGO; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Na chwilę obecną usuwanie archiwum może nie działać prawidłowo, aczkolwiek proszę o próbę wykonania poniższej czynności:
    - zamykamy komunikator GG (czynność konieczna);
    - wchodzimy na stronę beta.gg.pl, logujemy się;
    - wybieramy: GG >> Ustawienia >> Moje konto >> Ustawienia prywatności >> Wyczyść archiwum;
    - wchodzimy na dysk C, w zależności od wersji systemu operacyjnego:
    Windows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles
    Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application
    Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG
    - następnie wybieramy katalog odpowiadający numerowi GG (numer GG podany jest na końcu nazwy danego katalogu);
    - usuwamy plik Archive.encsqlite
    - dopiero wówczas uruchamiamy komunikator.

    Zostaw komentarz:


  • sebekzosw
    odpowiedział(a)
    to wyłącz sobie archiwum

    Zostaw komentarz:


  • Marta89
    odpowiedział(a)
    Moja cierpliwość również jest testowana z tego powodu. Nie mam ochoty trzymać w archiwum starych rozmów, chcę, by przestały widzieć światło dzienne. Zajmijcie się tym jak najszybciej, bardzo proszę...

    Zostaw komentarz:


  • karokam
    odpowiedział(a)
    Obecnie pracujemy nad tym, by w ogóle poprawić działanie usuwania rozmów z archiwum. Teraz wygląda to tak, jak zostało to opisane wyżej (kasuje się tylko online, a lokalnie zostaje). Będzie tak dopóki nie rozwiążemy tego problemu kompleksowo, więc proszę o cierpliwość.

    Zostaw komentarz:


  • ank
    rozpoczął temat Problem z kasowaniem archiwum

    Problem z kasowaniem archiwum

    Proszę o pomoc w sprawie kasowaniem archiwum w wersji stacjonarnej. Kiedy chcę skasować rozmowy przechodzę do strony online (to normalne), tam jednak wyskakuje komunikat, że archiwum jest puste (a to już nie normalne). A na komputerze dalej nie da się wykasować. I już nie wiem czy to wina komputera czy programu.
Pracuję...
X