Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z kasowaniem archiwum

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Enn
  odpowiedział(a)
  C:\Users\Ewelinek\Gadu-Gadu\Ja

  tu jest ten plik do archiwum. Trzeba go usunąć. Ale nie daję 100% gwarancji na to że się powiedzie...


  Mi też zależy żeby nie było nic na moim komputerze związanego z archiwum gg. Ale widać w nowszej wersji to szwankuje ;/

  A jak mam usunięte archiwum online to jak zainstaluje gdzieś gadu nie ściągnie mi się to co mam na lokalnym?

  Zostaw komentarz:


 • akoslewan
  odpowiedział(a)
  Witam,
  ja też mam problemy z kasowaniem archiwum. Najdziwniejsze jest to, że dotyczy to wyłącznie kilku kontaktów. Z archiwum online udało mi się skasować wszystkie konwersacje ze wszystkimi kontaktami. Natomiast w archiwum otwieranego z poziomu stacjonarnego konwersacje z jednego tylko dnia, tylko z trzema kontaktami są wciąż widoczne. Sprawdzałam i na telefonie i przez stronę - tam ich nie mam. A na komputerze, nawet po deinstalacji i ponownym instalowaniu gg, te trzy konwersacje są. Mam wyłączone archiwizowanie rozmów i bardzo mi na tym zależy, by moje konwersacje nigdzie się nie archiwizowały. Zależy mi także, by pozbyć się tych zapisanych stacjonarnych rozmów - żeby było śmieszniej, choć nie dla mnie, usunąć właśnie nie mogę tych rozmów, na usunięciu których najbardziej mi zależy Zapomniałam dodać, że podczas prób usuwania tych konwersacji z archiwum z poziomu stacjonarnego otrzymuję komunikat: "Nie udało się usunąć tej konwersacji. Spróbuj ponownie później"
  Ostatnio edytowany przez akoslewan; [ARG:4 UNDEFINED].

  Zostaw komentarz:


 • Mike Candys
  odpowiedział(a)
  Paulina, dzięki za pomoc, widać problem rozwiązał się sam


  Zamieszczone przez Kuba0 Zobacz posta
  P.s. Niezle jak sam Mike Candys korzysta z GG ))
  Fajnie, prawda ?

  Niestety, z fanami rozmawiam osobiście, a nie przez GG

  Zostaw komentarz:


 • Kuba0
  odpowiedział(a)
  Hej
  Mam taki sam problem rozmowe z archiwum ( instalka ) usuwam daje podwierdzenie Usun - niby usuwa a tu rozmowa dalej jest juz 10 razu usuwałem i nic. Uprzedzam odrazu - nie chce usuwac wszystkich rozmow z archiwum tylko ta jedna, czekam na jakies sensowne rozwiazanie /
  P.s. Niezle jak sam Mike Candys korzysta z GG ))

  Zostaw komentarz:


 • Mike Candys
  odpowiedział(a)
  Otóż usuwałem je z poziomu przeglądarkowego GG, a wersji stacjonarnej (czyli instalki) już dość długo nie używałem. Jeśli chodzi o usuwanie, to nic się nie zmieniło.

  Zostaw komentarz:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Mike, z jakiego poziomu usuwałeś rozmowy, o których piszesz? Zaloguj się proszę na stronie gg.pl, wyłączając wcześniej GG zainstalowane na komputerze, spróbuj usunąć wskazane rozmowy i opisz co się dzieje.

  Zostaw komentarz:


 • Mike Candys
  odpowiedział(a)
  Problem z usuwaniem rozmów z archiwum

  Witam, mam następujący problem, mianowicie - usunąłem ostatnio stare, mało ważne rozmowy z archiwum i myślałem, że pozbyłem się ich raz na zawsze. Ale się myliłem - loguję się dzisiaj do GG za pomocą przeglądarki i w archiwum widzę nadal te tematy, które wczoraj usunąłem.

  Dodam jeszcze, że te kontakty (osoby), z którymi prowadziłem te rozmowy już dawno usunąłem, a pozostałości po rozmowach z nimi nie chcą się usunąć. Miał ktoś z Was taki sam problem ? Dziękuję za wszelką pomoc.

  Pozdrawiam,

  Mike Candys

  Zostaw komentarz:


 • ktocus12
  odpowiedział(a)
  Możesz to znaleźć w panelu sterowania, lub odpalić sobie dowolny folder i w win7 klikasz na organizuj i dalej to już widzisz co kliknąć. W starszych systemach troszkę inaczej (od dawna nie mam, nie pamiętam). Jak już w win7 włączysz opcje folderów, to: -> widok -> ukryte pliki i foldery -> Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski. Są tam też różne inne opcje chowania różnych rzeczy.

  Zostaw komentarz:


 • Margol@
  odpowiedział(a)
  Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
  Folder AppData jest standardowo ukryty, w opcjach folderów musisz sobie zaznaczyć żeby wyświetlało foldery ukryte.
  Mam pytanie a jak to zrobić,gdzie są te opcje?

  Zostaw komentarz:


 • Justyna94
  odpowiedział(a)
  Ja mam problemy z usunięciem poszczególnych rozmów z archiwum online. Klikam na ta ikonke kosza na smieci, odświeżam i na nowo pojawia sie ta rozmowa. W jaki sposob mozna trwale usunać dana rozmowe??

  Zostaw komentarz:


 • GGAdmin
  odpowiedział(a)
  Możecie sprawdzić działanie archiwum i jego synchronizacji na GG11 oraz beta.gg.pl i aplikacjach mobilnych?

  Ostatnio poprawiliśmy tą funkcjonalność i obecnie wszelkie czynności usuwania wiadomości z archiwum powinny wykonać się poprawnie i jednocześnie odnieść skutek w stosunku do wszystkich końcówek, na których używacie komunikatora GG.

  Zostaw komentarz:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Dzięki, dodałam też tę ścieżkę.

  Zostaw komentarz:


 • ktocus12
  odpowiedział(a)
  SHINGO: Jeśli w komunikatorze nie wyłączyłeś opcji zapisywania archiwum, to plik powinien utworzyć się automatycznie po włączeniu gg i wysłaniu lub otrzymaniu wiadomości.

  SEBEKZOSW: Moim zdaniem tak byłoby rzeczywiście lepiej, ale chyba dwie lokalizacje są po to żeby była kopia zapasowa??? W folderze Local jest też instalowane gg (tak dziwnie) i nie można zmienić lokalizacji.

  PAULINA: W instrukcji reinstalacji: http://forum.gg.pl/showthread.php?41...a-reinstalacji podawana jest tylko lokalizacja ta w folderze Local, a przecież to w folderze Roaming są dane użytkownika np właśnie plik archiwum. Sugerowałbym dodanie też tej drugiej ścieżki do folderu Roaming. To nie jest oczywiste że tam coś jest.

  Zostaw komentarz:


 • sebekzosw
  odpowiedział(a)
  moim zdaniem GG nie powinno mieć tak porozmieszczanych danych tzn w jednym miejscu a nie w C:\Users\Sebastian\AppData\Roaming\GG i C:\Users\Sebastian\AppData\Local\GG

  Zostaw komentarz:


 • SHINGO
  odpowiedział(a)
  OK dzięki znalazłem i usunąłem ale gdy po jakimś czasie będę chciał skorzystać z archiwum to po usunięciu tego pliku tworzy się nowy od momentu usunięcia starego i od tego czasu prowadzone jest automatycznie archiwum jak było dotychczas z tym plikiem czy usuwa się tą opcję na stałe hmmm.....???

  Zostaw komentarz:

Pracuję...
X