Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG11 i multilogowanie

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  GG11 i multilogowanie

  Witam, przeszukałem forum w poszukiwaniu tematu i aż zdziwiłem się, że nikt wcześniej tego nie poruszył.
  Mianowicie rzecz leży w powiadomieniach i informacjach o multilogowaniu. W Gadu-Gadu 10 była opcja, która nie tylko wyświetlała zalogowane urządzenia wraz z wersją komunikatora oraz adresem IP, ale i też powiadamiała, gdy inny client podpiął się pod numer. Bardzo zawiódł mnie fakt, że ani gg.pl (przeglądarkowe), ani GG11 nie ma tej funkcji. Dodawała poczucia bezpieczeństwa. Proponuję wprowadzenie tego w wersji 11.

  #2
  w wersji webowej funkcja jest, fakt faktem w złym miejscu, bo w ustawieniach pod nazwą Sesje, ale jest. Oczywiście w GG 11 powinno to się również pojawić wraz ze stosownym powiadomieniem dla usera.

  Komentarz


   #3
   Co ciekawe WTW też nie rozpoznaje sesji od GG11.
   gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

   Komentarz


    #4
    Okienko multilogowania

    Witam

    W gg 10.5 jest w opcjach możliwość pokazania, w jakich miejscach jesteśmy obecnie zalogowani, przydało by się takie coś w gg 11 (może być w takiej samej formie jak w poprzednim gg)

    Komentarz


     #5
     O ile pamiętam, to to było już przedyskutowane, ja to jak najbardziej popieram, ale GG Network jak narzazie trzyma się swojego własnego planu poprawiania gg 11 i póki co sugestie użytkowników są w małym stopniu wprowadzane. GG Network narazie skupia się bardziej na błędach.

     Komentarz


      #6
      Owszem, błędy są naszym priorytetem, aczkolwiek sugestie zaaprobowane przez nas są sukcesywnie wdrażane.

      Komentarz


       #7
       I dlaczego nadal nie ma powiadomień że ktoś w afryce wchodzi na moje konto gg (hipotetyczna sytuacja) i muszę dopiero otwierać ustawienia żeby sprawdzic czy przypadkiem gdzieś nie jestem zalogowany? Te powiadomienia powinny być wyświetlane oraz powinien być łatwiejszy dostęp do sprawdzenia listy (GG -> sesje; zamiast GG -> Ustawienia -> sesje).

       Komentarz

       Pracuję...
       X