Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Możliwość usunięcia ostatnich rozmów

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Możliwość usunięcia ostatnich rozmów

  Witam, nadal występuje brak tej właśnie możliwości, czy mogłaby zostać dodana?
  Ostatnie rozmowy to zakładka z masą numerów które wracają podczas zalogowania w wersji java.
  Większość tych numerów to osoby z którymi nie piszemy, pisaliśmy raz lub coś sprawdzaliśmy, a więc powstaje niezły syf w kontaktach po zalogowaniu w javie.
  Poza tym to chyba podstawa żeby można to było usunąć, jakaś prywatność. W razie włamania każdy sobie może sprawdzić z kim sobie pisaliśmy jak włączone archiwum online to i nawet wiadomości sobie poczyta.. dlatego też proszę o możliwość usuwania numerów z zakładki "ostatnie rozmowy" w wersji na desktop jak i aplikacje mobilne.
  Dziękuję
  Pozdrawiam
  Mr AFK

  #2
  Przyłączam się do wniosku. Jest to o wiele bardziej konieczna poprawka, niż jak to miało ostatnio gdy chodziło o wygląd ikon. Uważam to wręcz za skandal, żeby taka podstawowa funkcja jeśli chodzi o prywatność użytkownika była wciąż pomijana w kolejnych wersjach. A tym bardziej, że w wersji na Androida JAKOŚ TO DZIAŁA !!! Wyłączając archiwum w Androidzie nie zapamiętuje i nie pokazuje ostatnich rozmówców - więc nie jest to jakiś problem do zrobienia.

  Komentarz


   #3
   Jak to już było wielokrotnie wspominane, kwestia dotycząca możliwości usunięcia zakładki 'ostatnie', została poruszona. Aktualnie czekamy na decyzje w tej sprawie. Co się zaś tyczy archiwum, można je jak najbardziej usunąć poprzez stronę beta.gg.pl, mogą jeszcze wystąpić problemy z jego synchronizacją między różnymi platformami, aczkolwiek nad tym pracujemy.

   Komentarz

   Pracuję...
   X