Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Luki_91
    odpowiedział(a)
    Błędy po pierwszym uruchomieniu + moja opinia

    No to tak na szybko pierwsze dwa błędy, występowały one po pierwszym uruchomieniu, po restarcie zniknęły.
    1) Po pierwszym uruchomieniu nie działała zmiana zestawu dźwięków w ustawieniach. Niezależnie od wybranego zestawu testując poszczególne dźwięki odgrywał się zestaw "Kreskówkowy".
    2) Oznaczając kontakty na liście gwiazdką, przesunęły się na górę dopiero po restarcie GG. Teraz już działa to ok.

    No a jeśli chodzi o wrażenia, to porównując do GG10 jest OGROOOOOMNY postęp. GG jest o wiele ładniejsze (szczególnie okno ustawień mi się podoba). Mniej reklam (choć nie wiem na jak długo). Chyba jest szybsze, ale na pewno nie jest lekkie (RAM > 100MB to nie jest lekkość). Duży plus za stacje radiowe z poza platformy Open FM - sam player też o wiele lepszy.
    Plus za kilka standardowych schematów dźwiękowych, MINUS za brak możliwości zdefiniowania własnego.

    Ogólna ocena raczej pozytywna, ale jeszcze trochę brakuje do ideału.

    Zostaw komentarz:


  • Wredna
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gie Zobacz posta
    Czy GG11 instaluje się w miejsce starszego GG czy zupełnie na nowo? Jeśli zainstaluję GG11 i mi się nie spodoba to mogę go odinstalować i nadal będę miał starszą wersję?
    Stare gg widziane jest jako "gadu gadu" nowe jako "gg" więc będziesz mieć stare :]

    Zostaw komentarz:


  • Gie
    odpowiedział(a)
    Widzę że już testowaliście. Czy GG11 instaluje się w miejsce starszego GG czy zupełnie na nowo? Jeśli zainstaluję GG11 i mi się nie spodoba to mogę go odinstalować i nadal będę miał starszą wersję?

    Zostaw komentarz:


  • ktocus12
    odpowiedział(a)
    Mnie na szczęście póki co takie błędy w nowym gg się nie zdarzają.

    Zostaw komentarz:


  • FreakLikeMe
    odpowiedział(a)
    Przyłączam się do uwag powyżej. Póki co wracam do mojej wersji 8.
    Głównie przez opisane wyżej problemy z zamulaniem programu. Dodatkowo korzystam z dwóch numerów gg. W starych wersjach gg dodatkowe konto nie obciążało podwójnie systemu. W GG 11 jedno konto zamula a jak otworzyłam dwa to otworzył się drugi taki sam proces. Mam łącze 50MB.

    Zostaw komentarz:


  • Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

    ADMINISTRATOR: Prosimy w tym temacie pisać swoje drobne uwagi, sugestie i błędy jakie chcecie przekazać.

    Dla większych sugestii i problemów/błędów prosimy o zakładanie oddzielnych wątków w dziale Testy lub pisanie w już istniejącym jeśli temat wątku dotyczy tego samego.




    Długo oczekiwane gg, rok czasu pracy i jak dla mnie- niestety, zawód...
    nowe Gadu wcale nie jest lżejsze dla systemu, przycina się i sprawia wrażenie bardziej obciążającego system niż jego poprzednik...

    na dzień dobry, po instalacji nowego gadu niby wszystko ładnie... ale... wita mnie zamuła aplikacji oraz reakcja systemu "Program GG application nie odpowiada"...

    z tego co zauważyłem na kilka minut korzystania:
    - po wybraniu profilu gg i wpisaniu hasła- czas na kawę, aplikacja nie odpowiada... musi sobie przetrawić jaki profil jest odpalany...
    - aby odpaliło się okno rozmowy po 2x kliknięciu na kontakt musi minąć kawałek czasu (chyba nowa, rewolucyjna wersja musi sobie to przemyśleć)...
    - powiadomienie o nowej wiadomości- jest koperta w trayu, niestety... kliknięcie w nią nie otwiera rozmowy...
    - ustawienia komunikatora- ładnie zorganizowane, niestety... guziki "on/off" nie działają tak, jakby się chciało... hm... ile razy trzeba kliknąć, aby zmienił się ich stan? 4,5 ?
    - ikonka poczta...- klikam i otrzymuję komunikat "Wczytywanie..." ... trwa to dosyć długo, jak na pobranie kilku informacji (przy łączu 10mb)...

    plusy? hm... na dzień dzisiejszy, po zmuleniu systemu przez gadu - nie szukałem...

    niestety, trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na stabilną wersję... beta jak dla mnie- tylko podglądowo ...
Pracuję...
X