Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    [Błąd] - Gdy klikamy na dymek (gdy ktoś do nas napisał) to w okno rozmowy powinno automatycznie przejść na zakładkę osoby z którą właśnie zaczęliśmy rozmawiać klikając na dymek. Aktualnie trzeba ręcznie zmieniać zakładkę co jest denerwujące.

    Komentarz


      #47
      Pasowałoby dodać jeszcze wyświetlanie emotikon odrazu podczas pisania wiadomości

      Komentarz


        #48
        instalator moglby byc o duzo mniejszy, np 15 mb

        prosze dac automatyczna aktualizacja, tylko nowsze pliki, jako zip, a nie caly instalator.
        Ostatnio edytowany przez pikaczu; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #49
          Witam!
          Moje sugestie to:

          -dużo mniejszy instalator(15-20mb),
          -odtwarzanie filmików z youtube bezpośrednio w oknie rozmowy
          -brak konieczności wyrażania zgody na wysyłanie "informacji handlowych" na nasz e-mail
          -automatyczna aktualizacja w tle
          -wyświetlanie info o wysyłanych/odbieranych plikach w archiwum tak jak ma to miejsce z linkami
          -integracja z soundcloud.com tzn. odtwarzanie muzyki w oknie rozmowy, komentowanie itp.
          -możliwość przemieszczania okienek rozmowy w internetowym gg tak jak miało to miejsce w webgadu

          Komentarz


            #50
            Ja właśnie odkryłam że można pisać do samego siebie W poprzednich wersjach chyba to nie było możliwe W sumie zbędna funkcja

            Komentarz


              #51
              Proponuje żeby przy opisach był licznik ile znaków jeszcze zostało, a po za tym przydało by się zwiększyć liczbę znaków w opisie, poprzednio było 256 no to teraz tak z 1024 znaki albo chociaż 512

              Komentarz


                #52
                Czy ty masz zamiar poematy wstawiać w opisie? Obecna ilość znaków jest wystarczająca

                Komentarz


                  #53
                  Może , ale tak na serio, proponuje coś takiego bo konkurencyjne sieci mają więcej

                  Komentarz


                    #54
                    Opis nie służy do jakieś długiej wypowiedzi, tylko do poinformowania znajomych co robimy, albo żeby nie pisać. Wg Twojego toku myślenia to i na Twitterze powinni zwiększyć ilość znaków ponad 140, ale nie o to chodzi.... 255 znaki to jest wystarczająca ilość

                    Wysłane z mojego Transformer TF101G za pomocą Tapatalk
                    sigpic

                    FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

                    Komentarz


                      #55
                      Ja informuję po raz drugi, że zbiorczy temat powstał do wyrażania opinii ogólnych oraz zgłaszania małych sugestii i błędów (np. literówek, niedziałających linków w trybie bez podglądu itp.). Większe błędy i sugestie do oddzielnych wątków, bo w tym wątku nie będziemy dyskutować o każdym z 60 postów (a w każdym z nich jest po kilka zgłoszeń) - wprowadzi to niesamowity bałagan.
                      Sugestie-> http://forum.gg.pl/forumdisplay.php?16-Ciekawe-sugestie
                      Błędu -> http://forum.gg.pl/forumdisplay.php?17-Testy
                      Pytania i wątpliwości -> ... w sumie nie ma gdzie, więc póki co tutaj: http://forum.gg.pl/forumdisplay.php?...anim-napiszesz

                      Komentarz


                        #56
                        Zaobserwowałem kilka takich szczegółów, a mianowicie:
                        1) Po wywołaniu GG z paska narzędzi(dolny prawy róg standard), pojawia się na pasku zadań GG(takie, że można wyciągnąć zminimalizowane gg na wierzch), chciałbym prosić o dodanie opcji, która pozwoli na wyłączenie pokazywania tego "prostokąta", wyciągającego gg na wierzch.
                        2) Po najeżdżaniu myszką na "kontakty", albo "ostatnie" (na czarnym pasku lokalizacja - pod reklamą i nad nazwą profilu)itd. Pojawia się najpierw napis z ostatnio najechanej kategorii, a dopiero po sekundzie to co wyświetlić się powinno.
                        3) Grupy - Proszę o wykonanie większej swobody, gdyż nie mogę usunąć np: grupy Ulubione, ani zmienić jej nazwy i zapycha mi tylko listę. Jeżeli musi być jakaś chociaż jedna grupa w standardzie, proszę dorobić error msg, przy próbie usunięcia jedynej grupy "ulubione", ażeby stworzyć kolejną i dopiero można będzie tą grupę usunąć.
                        4) Chmurki tzn: powiadomienia, czasem nie mieszczą całego tekstu i w jego połowie pozostają tylko trzy kropki, proszę o powiększenie chmurki na powiadomienia lub coś co naprawi owy problem.

                        Proszę o pozytywne rozpatrzenie moich uwag, a wstępna ocena nowego gg - bardzo dobry z minusem Oby tak dalej !

                        Komentarz


                          #57
                          Mając włączony Firefox, po kliknięciu na baner z reklamą radia w oknie kontaktów nie włącza nowej karty tylko wywołuje komunikat, że :

                          " Program Firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno, należy najpierw zakończyć istniejący proces programu Firefox lub uruchomić ponownie system. "

                          Poza tym w zakładce ostatnie/rozmowy nie ma opcji usunięcia wykazu z kim rozmawiałem. Archiwizacja jest wyłączona zarówno w wersji GG11 jak i AQQ czy GG10.5 a pokazuje mi rozmówców aż do października 2011 .

                          Komentarz


                            #58
                            Ad 1) zgłoszone
                            Ad 2) nie bardzo wiem o co chodzi... proszę o więcej szczegółów
                            Ad 3) zgłoszone
                            Ad 4) z tym będzie problem; nie każdy chce mieć w ogóle włączone powiadomienia, a większości osobom nie pasują duże okienka powiadomień

                            Dzięki za pozytywną ocenę!

                            Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
                            Mając włączony Firefox, po kliknięciu na baner z reklamą radia w oknie kontaktów nie włącza nowej karty tylko wywołuje komunikat, że :

                            " Program Firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno, należy najpierw zakończyć istniejący proces programu Firefox lub uruchomić ponownie system. "

                            Poza tym w zakładce ostatnie/rozmowy nie ma opcji usunięcia wykazu z kim rozmawiałem. Archiwizacja jest wyłączona zarówno w wersji GG11 jak i AQQ czy GG10.5 a pokazuje mi rozmówców aż do października 2011 .
                            Problem występuje tylko na Firefoxie? Jaką masz wersję przeglądarki? Aktualną? Ewentualnie spróbuj wyczyścić cookie i historię...
                            Jeśli chodzi o zakładkę Ostatnie, to tak to w tej chwili działa...
                            Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: połączono posty

                            Komentarz


                              #59
                              ad 1) Wolę się upewnić, że zostałem dobrze zrozumiany, w gg 10.5, nie ważne czy to gg było wyciągnięte z paska narzędzi, czy na wierzchu czy nie, tego "prostokąta" w ogóle nie było i chciałbym, żeby było tak samo w gg 11.
                              ad 2) W standardowej skórce gg, występuje taki czarny pasek opcji, na którym jest: (od lewej) Kontakty, Ostatnie, Poczta, Radio. Nie wiem czy ten problem występuje tylko u mnie, ale proszę najechać np: najpierw na "kontakty" a potem na pocztę, u siebie, mogę zaobserwować jak wyskakuje opis przycisku zamiast od razu "poczta" to najpierw "kontakty"(dosłowne mignięcie na sekundę, ale zauważalne),a dopiero później, to co powinno.
                              ad 4) W takim razie, proszę o dorobienie opcji, którą będzie można dostosować "wielkość chmurki", zagadkę jak to zrobić pozostawiam wam, bo sam na razie na nic nie mogę wpaść.
                              kolejne:
                              ad 5) Zauważyłem, że można sprawdzić, czy ktoś ma twój numer na liście, proszę o nie usuwanie tej opcji, gdyż jest przydatna, chociaż wiadomo, czy trzymać kogoś na liście, czy nie.
                              ad 6) Moją uwagę zwróciło także drobne opóźnienie(na 11 około 1,5 sec, na v10.5 - brak), szukanie kontaktu na liście na gg 10.5, co każdą literkę od razu wyskakiwały konkretniejsze kontakty, bez żadnych opóźnień, a na 11, jak już napisałem około 1,5 sec.
                              ad 7) Tu akurat nie jestem pewny, ale czy okienko od profili "ostatnio używanych" będzie pojawiać się za każdym razem kiedy uruchamiam gg ? Nie może być jak w 10.5, że nie ma żadnych menedżerów profili, tylko jeden konkretny numer loguje się przy starcie systemu ?
                              ad 8) Czy aktualizację są automatyczne, czy z Beta 11, będę musiał wykonywać aktualizacje ręcznie ? I jak to w ogóle wygląda, kiedy pojawia się aktualizacja mogę wybrać czy chce ją pobrać i zainstalować, czy nie. A może nie ma żadnych powiadomień ? Po prostu aktualizacja robi się sama, a użytkownik zostaje poinformowany o pomyślności przebiegu owej aktualizacji ? Proszę i powiedzieć jak to jest.
                              ad 9) Zauważyłem jeszcze taki jeden szczegół mianowicie, jeżeli w profilu uzupełniamy płeć użytkownika, to dlaczego w chmurce jest podawane - przykład: "Ola dostępny" ?
                              ad 10) Chmurki od powiadomień nie są na wierzchu, tylko czasem pod stertą aplikacji.
                              Ostatnio edytowany przez marcin107; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz


                                #60
                                Ad 1 dobrze Cię zrozumiałam
                                Ad 2 też nie zaobserwowaliśmy czegoś takiego
                                Ad 9 zgłosimy do poprawy

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X