Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Przede wszystkim należy uwzględnić recenzje panów z dobreprogramy (http://www.dobreprogramy.pl/GG,Progr...ows,30332.html). Komunikator jest zasobożerny, nie jest lekki, miał być wybór pomiędzy wersją podstawową a full (nie ma wersji bez radia, wideorozmów, gier itd. a taka miała być) i często się zawiesza. Także to też trzeba dla teamu zgłosić, żeby można było wybrać wersję podstawową, bez zbędnych bajerów.

    Komentarz


      #77
      Popieram, w pierwszej kolejności OPTYMALIZACJA, zmniejszeniu ilości RAMU jaką GG wcina, oj wcina

      Komentarz


        #78
        Ciekawe czy nas posłuchają Aby tu cokolwiek się zmieniło to musi być koniecznie wersja podstawowa, bez zbędnych bajerów. Inaczej skutek będzie ten sam, spora część użytkowników będzie używać nadal innych komunikatorów. To musi się w końcu zmienić. Jest szansa i niech panowie z teamu to wykorzystają.

        Komentarz


          #79
          Popieram te wypowiedzi w 100%

          Komentarz


            #80
            Kilka moich spostrzeżeń / sugestii

            Witam, bardzo przypadło mi do gustu korzystanie z nowego GG ale mam kilka propozycji:
            1. Przy widocznym komunikatorze w pasku zadań mamy aktywny program "GG" co mi się nie podoba. Przydałaby się opcja wyłączenia tego żeby było jak w GG ver.10, że jest tylko ikonka w tray'u, a w pasku zadań jest tylko od okna rozmowy a nie od samego okna komunikatora.
            2. Po pojedynczym kliknięciu na kontakt z listy kontaktów pojawia się tzw. "dymek kontaktu", czyli informacje o profilu. Też chciałbym aby pojawiła się opcja wyłączenia tego, aby po pojedynczym kliknięciu nic się nie pojawiało.
            3. Brakuje mi jeszcze opcji dodania własnego dźwięku dla przychodzącej wiadomości.
            4. Chciałbym aby była możliwość wyboru statusu o którym mnie powiadamia GG. Jest tylko opcja powiadomienia ze statusu niedostępny. A chciałbym aby GG informowało mnie o każdej zmianie statusu, np. z dostępny na zaraz wracam albo z nie przeszkadzać na niedostępny.
            5. I na koniec jeszcze jedna opcja co do dźwięku przychodzącej wiadomości. Chciałbym aby GG odtwarzało dźwięk przychodzącej wiadomości w każdej sytuacji, nawet jak okno jest otwarte i aktualnie rozmawiam z daną osobą.
            Mam wielką nadzieję, że zespół programistów nowego GG w ver.11 wprowadzi moje sugestie (tak naprawdę to wszystkie opisane przeze mnie funkcje są obecne w GG ver.10), tak jak wprowadziło sugestie użytkowników nowego GG dla Androida o czym pisali Oni w Android Markecie (mowa o usuwaniu rozmów z archiwum online).
            Pozdrawiam, FISHBONE89!

            Komentarz


              #81
              O dorwałem nowy szczegół, mając np: dwie zakładki rozmów, status z/w przechodzi(na pasku zadań) na każde kolejne osoby, pomimo, że one nie są np: z/w.
              Ogólnie jest problem z aktualizacją obrazków na pasku zadań, to nie tylko z z/w.
              Ostatnio edytowany przez marcin107; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #82
                popieram tez.

                prosze tez dac na lewo strona, w oknie rozmowy, okno z grami

                Komentarz


                  #83
                  Także czekamy na wersję bez radia, gier , wideorozmów, rozmów głosowych, poczty, funkcji dysk i innych dodatków (ewentualnie, żeby można było to wyłączyć) i przez to żeby był mniej zasobożerny. Natomiast przydało by się wprowadzić możliwość wyłączenia multilogowania na serwerze Pozdrawiam.
                  Ostatnio edytowany przez wortax; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #84
                    A więc w ostatniej wersji bety GG, kiedy mam wyłączone na serwerze Archiwum, a na GG 11 (build z 29 lutego) mam włączone Archiwum (wyłączone zapisywanie ustawień na serwerze), to pomimo tego nie archwiwizuje nowych rozmów z GG (od 29 lutego), na pierwszej becie normalnie archiwizowało (z tymi samymi ustawieniami - czyli na serwerze wyłączone Archiwum, na kompie - włączone Archwium i wyłączone zapisywanie ustawień do serwera). Czyli ta rzecz również do poprawy

                    Komentarz


                      #85
                      Nie wiem czy było ale po napisaniu dużo dłuższej wiadomości nie można jej przeczytać blokuje sie w pewnym miejscu i nie można przejrzeć co się napisało...

                      Komentarz


                        #86
                        Tak samo jak się kopiuje tekst z jakiejś strony internetowej (np. z forum kafeteria, czy strony znany lekarz czy jakoś tak), to tego nie widać i nie widać że się coś wysłało, a osoba odbierająca widzi jakiejś dziwne znaczki (prawdopodobnie kod strony). To do poprawy
                        Ostatnio edytowany przez wortax; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          #87
                          Wortax, czy możesz to szerzej opisać? Najlepiej z print screenami, proszę.

                          Dodatkowo przypominam, że w wątku sugestie opisujemy sugestie, a nie błędy.

                          Komentarz


                            #88
                            Ciężko będzie to odtworzyć. Po prostu jak zaznaczałem tekst z danej strony to on ciągle byl w tym oknie i nawet jak klikalo sie wyślij (enter) to niby sie nie wysyłał, bo cały czas był w oknie a dana osoba otrzymywała jakieś dziwne znaki. Najgorsze jest to że nawet w archiwum tego nie mam. To pierwszy problem. Problem numer dwa można samemu zobaczyć, np. zaznaczając i kopiując treść całej tej strony http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/...neurolog/Bytom

                            Innymi słowy jest identycznie jak napisał blade, że czasem tekst blokuje się w oknie i nie da rady go wysłać. Jedyny sposób to restart GG, ale i tak nie idzie. Nie przy każdym tekście to się dzieje.

                            EDIT: Złapałem przyczynę ! - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3180443&start=1650

                            Spróbujcie zaznaczyć i skopiować z tamtego forum (wyżej), nie z tego ten tekst

                            "Aga191
                            Hej dziewczyny!

                            Jeśli potrzebujecie dobrego ginekologa - a ściślej Pani ginekolog to serdecznie polecam dr Magdalenę Szymańską. Byłam dziś na pierwszej wizycie i jestem pod niesamowitym wrażeniem! Pani dr zna się na wykresach, na Naturalnym Planowaniu Rodziny, przeprowadza szczegółowy wywiad, wszystko spokojnie i bez pośpiechu tłumaczy, a przy tym jest bardzo spokojna i skoncentrowana. Z tego co wiem jest bardzo przeciwna antykoncepcji hormonalnej (co od razu wypisuje większość ginekologów nie mówiąc jak bardzo antykoncepcja jest szkodliwa, a regulację cyklu można wyleczyć, bo wystarczą badania) i współpracowała z dr Tadeuszem Wasilewskim. Zrobiła mi cytologię, stopień czystości i skierowała na dodatkowe badania krwi. Kompleksowe zainteresowanie pacjentem! A to wszystko w bardzo miłej atmosferze. Dodatkowo pielęgniarka jest bardzo sympatyczna. To plus dla poradni, bo różnie to bywa...

                            Polecam pannom i mężatkom

                            Pani dr przyjmuje w poniedziałki i wtorki od 11:30 w Poradni "Gynecja' (na NFZ przyjmuje) tel: 85 741 72 04, Białystok, Słonimska 15/1. Nie umawia się tam na wizyty tylko idzie się od razu z ubezpieczeniem i dowodem i jest się przyjętym szybko, ewentualnie jest kolejka, ale jak ja byłam to przede mną była 1 Pani tylko

                            Polecam też przeczytanie krótkiego wywiadu z nią:
                            http://adonai.pl/life/?id=140 "

                            Podkreślam, z tamtej stronki należy to zrobić (nie z tego forum , na którym obecnie teraz piszę). Za cholere nie da wysłać, a osoba odbierający widzi dziwne znaczki.

                            Skoro już o tym mowa, to napisze co mnie bardzo denerwuje. Przy kopiowaniu jakiegoś tekstu, jeśli on jest np. koloru zielonego czy jakiegoś innego, to potem jak nawet wyśle wiadomość, to jak pisze do danej osobie to też z formatowaniem czcionki tego tekstu, czyli np. zieloną i pomniejszoną czcionką się pisze, a nie czarną i normalnego rozmiaru. To mnie denerwuje. Musicie te błędy poprawić.
                            Ostatnio edytowany przez wortax; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                              #89
                              Rzeczywiście, nie da się wysłać tego tekstu, prawdopodobnie dlatego, że zawiera jakieś ramki. Mimo wszystko odbiorca nie widzi żadnych znaczków.

                              Komentarz


                                #90
                                Tylko że nie tylko z tej strony, nie da się wysłać. Już nie pamiętam z jakich, ale już wielokrotnie miałem takie problemy. Także to trzeba poprawić. Kiedy używałem innych komunikatorów to nie było tego problemu.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X