Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jeszcze jedna propozycja z mojej strony:
    Aby przenieść wszystkie emotikony z wersji GG na Androida na tą PC'tową. Te nowe emotikonki z Androida są extra i bardzo mi ich brakuje na komputerze.
    2012-03-11_19-25-14.jpg

    A co z moimi poprzednimi propozycjami? Kiedy można się ich spodziewać i czy w ogóle
    Ostatnio edytowany przez FISHBONE89; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      proszę o opcję czy ma się pokazywać ikona gg na pasku czy też nie, mi to bardzo przeszkadza ;/

      Komentarz


        Reczywiście, taka opcja by się przydała. Chętnie bym wyłączył ikonkę na pasku, bo mi też to przeszkada. Pozdrawiam.

        Komentarz


          popieram

          Komentarz


            Fishbone, sugestie są na bieżąco zgłaszane. Ciężko nam powiedzieć co konkretnie zostanie wprowadzone i kiedy, natomiast za wszystkie dziękujemy.
            Pikaczu, kontakty są eksportowane na serwer.
            Kwestia ikony była zgłaszana.

            Komentarz


              To ja mam jeszcze taką drobną sugestię. W mobilnym gg jak rozmawiam na konferencji to w zakładce Ostatnie -> Rozmowy mam wszystkie ostatnie rozmowy, w tym konferencje. Natomiast w GG na kompie konferencje nie są już tam pokazywane, co jest o tyle niewygodne, że po wyłączeniu okna konferencji łatwiej jest włączyć je znowu właśnie z poziomu tej zakładki, zamiast zaznaczać znów wszystkie osoby.

              Komentarz


                zmniejszyc rozmiar instalatora. nadal brak naszych wazniejszych zmian w nowej becie

                Komentarz


                  Zauważyłem, że w momencie jak Neostrada zmienia nr IP, okno GG pokazuje się pomimo zminimalizowania aplikacji do paska. Powinien pozostać zminimalizowany. To samo dotyczy powiadomienia o multilogowaniu ( gdy włączę np. AQQ i zaloguję się do konta GG )

                  Komentarz


                    Ogólnie powinna być możliwość wyłączenia multilogowania na serwerze. Albo zrobienie w kliencie takiej opcji (którą można by było włączyć), że jak się loguje, to automatycznie wylogowuje się z innych sesji. Tak też można, ale lepiej żeby na samym serwerze była możliwość wyłączenia multilogowania. Zobaczymy, którą opcję team wybierze

                    Komentarz


                      Northareth, neostrada zgłoszona. Czy możesz przybliżyć sprawę z multilogowaniem? W GG11 nie ma powiadomień o multilogowaniu.

                      Komentarz


                        jeszcze brakuje kasowanie wiadomosci z archiwum, aby byl mniejszy plik w gg 11

                        oraz wszystkie nasze zmiany.
                        Ostatnio edytowany przez pikaczu; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          Pikaczu, opcja usuwania z archiwum istnieje i ma się dobrze. Kliknij prawoklikiem po wejściu w archiwum na daną osobę lub rozmowę.

                          Komentarz


                            dobrze, tylko nie zmniejsza sie plik archiwum

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
                              Northareth, neostrada zgłoszona. Czy możesz przybliżyć sprawę z multilogowaniem? W GG11 nie ma powiadomień o multilogowaniu.
                              a co z nieusuwaniem się rozmów z archiwum on line po zrobieniu tego w wersji desktopowej?

                              Komentarz


                                Od pewnego czasu sprawdzamy ogólną synchronizację archiwum, w najbliższym czasie powinno to zostać poprawione.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X