Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • DFS
    odpowiedział(a)
    Proponuje żeby przy opisach był licznik ile znaków jeszcze zostało, a po za tym przydało by się zwiększyć liczbę znaków w opisie, poprzednio było 256 no to teraz tak z 1024 znaki albo chociaż 512

    Zostaw komentarz:


  • FreakLikeMe
    odpowiedział(a)
    Ja właśnie odkryłam że można pisać do samego siebie W poprzednich wersjach chyba to nie było możliwe W sumie zbędna funkcja

    Zostaw komentarz:


  • Gregory
    odpowiedział(a)
    Witam!
    Moje sugestie to:

    -dużo mniejszy instalator(15-20mb),
    -odtwarzanie filmików z youtube bezpośrednio w oknie rozmowy
    -brak konieczności wyrażania zgody na wysyłanie "informacji handlowych" na nasz e-mail
    -automatyczna aktualizacja w tle
    -wyświetlanie info o wysyłanych/odbieranych plikach w archiwum tak jak ma to miejsce z linkami
    -integracja z soundcloud.com tzn. odtwarzanie muzyki w oknie rozmowy, komentowanie itp.
    -możliwość przemieszczania okienek rozmowy w internetowym gg tak jak miało to miejsce w webgadu

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    instalator moglby byc o duzo mniejszy, np 15 mb

    prosze dac automatyczna aktualizacja, tylko nowsze pliki, jako zip, a nie caly instalator.
    Ostatnio edytowany przez pikaczu; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • DeadMen
    odpowiedział(a)
    Pasowałoby dodać jeszcze wyświetlanie emotikon odrazu podczas pisania wiadomości

    Zostaw komentarz:


  • denis94
    odpowiedział(a)
    [Błąd] - Gdy klikamy na dymek (gdy ktoś do nas napisał) to w okno rozmowy powinno automatycznie przejść na zakładkę osoby z którą właśnie zaczęliśmy rozmawiać klikając na dymek. Aktualnie trzeba ręcznie zmieniać zakładkę co jest denerwujące.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    wazne zmiany w gg 11

    brak mozliwosci w oknie pisania statusu/opisu, wcisnecia entera, aby zrobic przerwe.
    nie pamieta polozenia okna rozmow, po zamknieciu okna rozmow i programu gg.
    likwidacja paska gg z paska zadan, aby tylko byl w tray'u przy aktywnym oknie.
    mozliwosc skasowania grup ulubione i pracownicy z listy kontaktow.
    aby pasek z grami w oknie rozmow, mozna bylo zmienic na lewo strona.
    instalacja w program files.
    automatyczna aktualizacja, nie caly instalator, tylko nowe pliki.


    narazie to tyle moich uwag, propozycji.

    Zostaw komentarz:


  • DFS
    odpowiedział(a)
    Witam
    Może mi ktoś powiedzieć czy jest coś nie tak z serwerami bo gg pokazuje mi 2 różne statusy w trayu że jestem niedostępny a w oknie listy rozmowy że jestem dostępny

    Zostaw komentarz:


  • denis94
    odpowiedział(a)
    @Holls - Poradziłem sobie z tym... Nad listą kontaktów obok plusika dodajacego nowego znajomego jest taki szary kwadrat. Tam włącz opisy i zacznie działać

    Zostaw komentarz:


  • VanillaBear
    odpowiedział(a)
    Witajcie, od siebie dodam taką uwagę: gdy otwieram sobie pierwszą rozmowę z dowolnym kontaktem, ikona na pasku zadań prezentuje status rozmówcy. Mimo tego, że: rozmówca zmienia status lub otwieram nową rozmowę z kim innym i przełączymy się na kartę z nią, a nawet zamykam kartę z tą pierwszą rozmową, ikonka na pasku start nie zmienia się - pokazuje status pierwszego rozmówcy w momencie, gdy do niego napisałem, wprowadzając tym w błąd.
    Warto to poprawić lub, ewentualnie, zrezygnować całkiem z różnych ikon, zostawiając tylko podstawową.

    I jeszcze takie moje obawy - czy gdy ukrywamy w GG, dla przykładu, sekcję z wiadomościami na dole listy kontaktów, to czy ona przestaje działać, czy zwyczajnie działa w tle, nadal obciążając procesor? To samo się tyczy innych rzeczy, które możemy sobie w GG przełączać. Może ktoś rozwiać albo potwierdzić te wątpliwości?

    EDIT: Jeszcze jedna rzecz, a mianowicie - gdy okno rozmowy jest zmaksymalizowane, to przycisk do zamykania go powinien znajdować się nad paskiem do rozwijania widoku załączników i gier, zamiast obok niego - tak, aby zawsze przeciągnięcie "do oporu" wskaźnika myszy w prawy górny róg ekranu skutkowało trafieniem w [x].
    Ostatnio edytowany przez VanillaBear; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Dopowiedzenie.

    Zostaw komentarz:


  • Holls
    odpowiedział(a)
    Taki bug: jeśli zmienimy opcję "Pokazuj opisy znajomych", aby ich nie pokazywało, to już nie możemy przywrócić tej opcji w żaden sposób, nawet jeśli wyłączymy GG i inne cuda

    PS. Jak to ma być poprawa wydajności, to nie wiem ;o Do tego, zmiana statusu, włączenie okienka rozmowy, i inne zajmuje kupe czasu...
    STARE GG:
    http://screenshooter.net/5533408/kujyojo

    NOWE GG:
    http://screenshooter.net/5533408/ivdpqac

    Jak po becie się to nie zmieni, to znów powrót do Gadu-Gadu 8

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    @Mikim7, http://komunikatory.im/gg/nowe-gg-dy...cje-zewnetrzne

    Zostaw komentarz:


  • the_one
    odpowiedział(a)
    Bym zapomniał, warto dodać powiadomienia, które informują Nas o każdej zmianie statusu (nawet tej gdy kontakt staje się niedostępny) gdy mamy oznaczony kontakt gwiazdką jako ulubiony. Zauważyłem, że informuje tylko gdy ktoś jest online, a może warto dodać bo kogoś interesuje to jak dana osoba robi się niedostępna?

    Zostaw komentarz:


  • Mikim7
    odpowiedział(a)
    Witam, ja w takiej mniejszej sprawie. Postanowiłem to zamieścić tutaj.

    Otóż, na screenach zapowiadających nadejście nowego beta GG możemy zaobserwować dodatkowe ikony na czarnym pasku w głównym oknie aplikacji. Chodzi mi o dwie, których obecnie nie posiadamy - ikona folderu oraz strzałki wychodzącej z kwadratu. Wie ktoś co to jest? Może jakiś skrót do zapowiadanego dysku sieciowego i przeglądarka złączników? Poniżej omawiany screen.

    Pozdrawiam, Mikim7

    Zostaw komentarz:


  • wojteko10
    odpowiedział(a)
    Czy w becie GG istnieje możliwość wyszukiwania w archiwum? Może warto byłoby ją dodać.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X