Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyłączenie ikonki na pasku zadań dla listy kontaktów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wave
    odpowiedział(a)
    GG na pasku zadań

    Cześć,

    Jak uruchomimy GG to pojawia się on na pasku zadań. Przydałaby się funkcja, która w ustawieniach pozwoli nam ustawić czy ma się to pokazywać. Trochę jest to denerwujące, najlepiej aby GG bylo tylko w trayu i przy uruchomieniu jego okienka nie zajmowało nic paska zadań tak jak było to w starszych wersjach.

    Zostaw komentarz:


  • verixon
    odpowiedział(a)
    Hmm, widze team gg jest bardzo pracowity .

    Zostaw komentarz:


  • wojteko10
    odpowiedział(a)
    Odświeżam, uważam że jest to jedna z największym wad GG. Chcąc wejść w okno rozmów trzeba kliknąć nie jeden raz ale dwa razy (najpierw ikonka gg a potem wybór między oknem kontaktów a rozmowy).

    Zostaw komentarz:


  • Peterksf
    odpowiedział(a)
    Podbijam, bo bardzo denerwujące. Zajmuje niepotrzebnie miejsce na pasku.

    Zostaw komentarz:


  • karokam
    odpowiedział(a)
    Jak zapewne zauważyliście, cały czas śledzimy wątki zgłaszanych przez Was sugestii i błędów nowego GG. Jedne z nich są ważniejsze, inne mniej ważne, a z drugiej strony jedne z nich wymagają większego nakładu naszej pracy, a inne mniejszego. Dlatego prosimy o cierpliwość - staramy się spełnić Wasze oczekiwania w jak najwyższym stopniu.

    Zostaw komentarz:


  • Peterksf
    odpowiedział(a)
    Doczekamy się?

    Zostaw komentarz:


  • Marcin144
    odpowiedział(a)
    Dokładnie. To powinno zniknąć, bo bardziej odstrasza, niż zachęca... Popieram.

    Zostaw komentarz:


  • Blade
    odpowiedział(a)
    Dokładnie, liczyłem że w tej aktualizacji już to zniknie lecz niestety. Nie wiem dlaczego ale strasznie mnie to irytuje - Tray w zupełności wystarczy

    Zostaw komentarz:


  • Peterksf
    odpowiedział(a)
    Pojawia się już kolejna aktualizacja GG, a to dalej nie znika. Nie wiem czy to jest błąd czy jakiś beznadziejny pomysł, ale z pewnością odstrasza i zmusza do korzystania z poprzedniej wersji, a szkoda, bo nowa wersja jest na prawdę dobra nie licząc tego.

    Zostaw komentarz:


  • PiotrLG
    odpowiedział(a)
    Wydawało mi się, że już poparłem tę zmianę, ale jeśli tak nie było to robię to właśnie teraz. W starym GG było to znacznie lepiej rozwiązane.

    Zostaw komentarz:


  • Blade
    odpowiedział(a)
    Również popieram, wbiłem żeby to napisać ale widzę że już jest

    Zostaw komentarz:


  • przemek1259
    odpowiedział(a)
    Ja także popieram ten wątek!!

    Zostaw komentarz:


  • mobilek
    odpowiedział(a)
    Ew zrobić opcję do wyboru.

    Zostaw komentarz:


  • karokam
    odpowiedział(a)
    Sugestia została przekazana.

    Zostaw komentarz:


  • Arkane
    odpowiedział(a)
    Popieram! Jak dla mnie bardzo mi to przeszkadza! Powinno tego nie być

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X