Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dyskusja Ogólna: Zbiorczy temat do narzekań i pochwał dla GG 11

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Ja bym proponował zrobić GG OS plus to co kolega wyżej i po problemie

    Zostaw komentarz:


  • Dyskusja Ogólna: Zbiorczy temat do narzekań i pochwał dla GG 11

    Witam serdecznie wszystkich użytkowników, którzy są zadowoleni z obecnego GG, lecz zanim wyjdzie finall ver. mam propozycję. Dodajcie jeszcze do programu: GG Studio, a w nim: GG mp3Player, GG MoviesPlayer oraz GG BurnCD + kodeki.
    Przydałaby się jeszcze przeglądarka GG Browser. Jak jest GG Dysk to udostępnić wszystkie pliki użytkowników na serwer, znieść limit GB i dodać wyszukiwarkę, aby powstało coś na bazie odsiebie/przeklej i dodać GG Downloader. Dobry byłby jeszcze GG Office, czyli: GG Word, GG Excel, GG PowerPoint. Nie możemy zapomnieć o użytkownikach portalów społecznościowych. Potrzebne jest jakieś szybkie GUI z danym portalem, żeby móc pisać i przeglądać wpisy z poziomu komunikatora: GGwithN-K, GGwithFb.

    Tak "bogaty" komunikator, mógłby być instalowany na czysty system i użytkownicy byliby spełnieni i nie tracili czasu na instalację programów po formacie.
    Widząc jak dziś wygląda gg 11, jestem zadowolony, bo wiem, że jesteście na dobrej drodze, by to osiągnąć.

    Pozdrawiam wytrwałych użytkowników oraz zapracowanych programistów. Składajcie swoje propozycję
Pracuję...
X