Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ukrywaj przy opcji "Tylko dla znajomych". Prosmy o powrót tej opcji!

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pshem
    odpowiedział(a)
    Ja nowego GG nie używam właśnie z powodu braku tych funkcji:
    "Pokazuj status tylko znajomym"
    "Ukrywaj przy opcji "tylko dla znajomych""


    Dopiero jak te funkcje powrócą to przejdę na nowe GG zresztą mi się to stare podoba i nie wiem po co miałbym zmieniać. A że dużo dodatków to fakt, to jest często niepotrzebne.

    Zostaw komentarz:


  • CipiS
    odpowiedział(a)
    opcja pierwsza mi się bardzo podoba opcja druga nie do końca

    Jeśli już to połączyłbym obie opcję czyli jeśli już ustalimy ze jesteśmy dla kogoś niewidoczni to niech nie widzi też opisów

    Zostaw komentarz:


  • damianek420
    odpowiedział(a)
    Oczywiscie tak jak przedmówca 2 moim zdaniem ważne i przydatne opcje :
    • możliwość ustalenia dla kogo z listy będziemy "niewidoczni", lub możliwość ustalenia osób które nas wtedy widzą.
    • jeszcze nikt nie napisał a też może mogłaby się przydać opcja ustalania kto ma możliwość zobaczenia naszych opisów a kto widzi jedynie czyste słoneczko (nauczyciel,mama,tata,wujek)

    Zostaw komentarz:


  • Fempter
    odpowiedział(a)
    [SUGESTIA] Niewidoczność dla wybranych osób.

    Witam. Mam taką propozycję, aby dodać opcję ustawienia niewidocznośći (albo ogólnie ustawienia statusu) dla wybranych osób. Nie zawsze chcemy się pokazać niektórym osobom a coś takiego byłoby bardzo wygodnym rozwiązaniem Mam nadzieję, że opcja ta pojawi się w najbliższych wydaniach i zostanie zaakceptowana na stałe. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ze strony twórców!

    Zostaw komentarz:


  • JARUL86
    odpowiedział(a)
    GG11 "Ukrywaj przy opcji "tylko znajomych"

    Witam serdecznie.

    W GG11 brakuję mi opcji z poprzednich wersji czyli pokaż status tylko znajomym a dokładniej chodzi mi o "Ukrywaj przy opcji "tylko znajomych"
    Chciał bym mieć po prostu osobę na liście znajomych ale żeby ona nie widziała że jestem dostępny. Czy jest możliwość że takowa opcja pojawi się w kolejnych wersjach?

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Też jestem za posiadaniem tej opcji i piszę tutaj aby przypomnieć o jej przywróceniu tak w wersji komputerowej jak i mobilnej!

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Zgłosiłam do rozpatrzenia, choć wydaje mi się, że było już zgłaszane, acz ku formalności...

    Zostaw komentarz:


  • comscript
    odpowiedział(a)
    właśnie, że niee.
    Zaraz im maila znów napisze i będę męczyć o tę funkcję... bez tego nie przejdę na nowe gg.

    Zostaw komentarz:


  • MPJ93
    odpowiedział(a)
    ale powiedzcie... widział ktoś jakąś naszą sugestie w którejś z wersji gg, nieważne czy to na tel czy komputer??

    Zostaw komentarz:


  • comscript
    odpowiedział(a)
    Tak, tylko wychodzą koleje wersje i jakoś nie widać tego, na maila odpisali, że info przekazane, i tyle co dalej z tą opcją???
    gg 6685 brak zmiany....

    Zostaw komentarz:


  • wortax
    odpowiedział(a)
    Chyba wszyscy są za tym żeby ta opcja powróciła, więc team GG musi to przywrócić.

    Zostaw komentarz:


  • nusion
    odpowiedział(a)
    Taaak, to była baaardzo przydatna opcja, również jestem za tym żeby powróciła w nowym gg!

    Zostaw komentarz:


  • MPJ93
    odpowiedział(a)
    też jestem za tym, żeby ta opcja powróciła tak samo na komputer jak i na mobile gg, bo myśle, że każdy ma osobe przed którą chce się po prostu ukryć na gg a nie odrazu ją blokować

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    dokładnie o to mi chodzi

    Zostaw komentarz:


  • MPJ93
    odpowiedział(a)
    o co Ci dokładnie chodzi, bo wydaje mi się, że o przywrócenie opcji: ukrywaj przy opcji "tylko dla znajomych", mam racje??

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X