Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak zabezpieczyć się w czasie padu GG? Cache dla ostatnich adresów serwera

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jak zabezpieczyć się w czasie padu GG? Cache dla ostatnich adresów serwera

Po ostatnim wielkim padzie jedynym klientem jaki działał było WTW. Dlaczego? A no dlatego, że WTW korzysta z alternatywnego HUBa, dzięki czemu gdy ten standardowy padnie, ale serwery działają, to połączenie jest możliwe.

W przypadku gdy mamy awarię huba, ale serwery działają, GG i tak się nie połączy... Proponuję, aby GG gromadziło choćby jeden ostatnio działający adres serwera i łączyło się z nim w momencie gdy HUB odpowiada zbyt długo.

Pomyślałem, że z jakichś przyczyn możecie nie chcieć aby ktoś próbował się łączyć niezależnie od HUBa do danego serwera. WTW, a więc jakieś 50k osób to robi wbrew temu... zawsze można wyłączyć łączenie automatyczne gdy połączenie z hubem nastąpi, ale hub zwróci 'notoperating'.

Zauważmy, że po piątkowym padzie nawet gdy działał już hub i wszystkie serwery, to wiele osób nie mogło się połączyć. To już inna bajka, że GG nie potrafi pobrać świeżych danych...

ache dla adresu serwera zapobiegłoby tej zależności.
    GaduNews.pl
    Polska ekipa GTA:Online

Popieram i uważam, ze ta sugestia nie wymaga debaty, tylko szybkiego wprowadzenia.
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

Komentarz

Nie bardzo rozumiem, ale przekazałam ludziom potrafiącym myśleć w podobny sposób

Komentarz

Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
        Nie bardzo rozumiem, ale przekazałam ludziom potrafiącym myśleć w podobny sposób
        naprawde bez ironii lubie tą wypowiedź

Komentarz

Popieram wypowiedz Qrixa
          c0d3r.eu Zapraszam

Komentarz

Pracuję...
          X