Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przyszłośc gg premium

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Przyszłośc gg premium

Czy będzie planowane rozwijanie gg premium czyli dokładniej mówiąc zwiększanie ilości jego korzyści?

Podoba mi się fakt subskrypcji z benefitami ale na zasadzie oddamy ci to co ci zabraliśmy brzmi bardzo niezachęcająco.

Zdecydowanie kupił bym taką subskrypcje gdybym mógł dostać za to coś ciekawego, więc przyszedłem z kilkoma propozycjami.

Dodanie nowych słoneczek do wyboru dla gg premium (w miejsce standardowej "dostępnej") która przy okazji wyświetlała by się podczas losowania przy nazwie użytkownika u każdego
    jednak chciałbym się "pochwalić" że wspieram gg w jakiś sposób więc idealnie by to się tutaj nadało.

Zwiększenie maksymalnej liczby znaków do opisu

Możliwość korzystania z własnych emotek podczas rozmowy które by się zapisywało w galerii w konkretnie ograniczonym rozmiarze

No i poza tym inne rzeczy które urozmaicały by funkcje losowania, głównie to mnie tutaj trzyma tak jak i większość osób.

Tak, planowane jest rozszerzenie korzyści GG Premium ale o tym będziemy informować w oddzielnych artykułach na blogu.
    Chcemy oferować naszym Użytkownikom więcej w GG Premium, obecnie jeszcze nie jest to możliwe. GG Premium dopiero wystartowało.
    Dziękujemy za Twoje sugestie są dla nas bardzo ważne.

Komentarz

a czy będzie możliwość kupienia premium SMsem?

Komentarz

Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
        a czy będzie możliwość kupienia premium SMsem?
        Dążymy do tego aby była taka możliwość.

Komentarz

Zamieszczone przez Weltszmelc Zobacz posta
          Czy będzie planowane rozwijanie gg premium czyli dokładniej mówiąc zwiększanie ilości jego korzyści?

Podoba mi się fakt subskrypcji z benefitami ale na zasadzie oddamy ci to co ci zabraliśmy brzmi bardzo niezachęcająco.

Zdecydowanie kupił bym taką subskrypcje gdybym mógł dostać za to coś ciekawego, więc przyszedłem z kilkoma propozycjami.

Dodanie nowych słoneczek do wyboru dla gg premium (w miejsce standardowej "dostępnej") która przy okazji wyświetlała by się podczas losowania przy nazwie użytkownika u każdego
          jednak chciałbym się "pochwalić" że wspieram gg w jakiś sposób więc idealnie by to się tutaj nadało.

Zwiększenie maksymalnej liczby znaków do opisu

Możliwość korzystania z własnych emotek podczas rozmowy które by się zapisywało w galerii w konkretnie ograniczonym rozmiarze

No i poza tym inne rzeczy które urozmaicały by funkcje losowania, głównie to mnie tutaj trzyma tak jak i większość osób.
          A ja mogę się "pochwalić" że wspieram gg bo przecież puchar się wyświetla przy mojej nazwie. U Ciebie nie? Odnośnie "Zwiększenie maksymalnej liczby znaków do opisu" polecam Ci dodanie opisu "O mnie" masz do dyspozycji mega dużo znaków

Komentarz

Pracuję...
          X