Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gg 2022

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Wasky
  odpowiedział(a)
  Kupując GG Premium przez aplikację na Androidzie/iOS dane z karty podajesz Googlowi/Apple'owi. My do nich nie mamy dostępu. Można również kupić doładowanie Google Play na stacjach benzynowych. Ceny GG Premium przez SMS są wyższe, niż przy innych sposobach płatności. Wynika to z bardzo wysokich prowizji, pobieranych przez operatora (chyba aż 50%, z tego co pamiętam).

  Zamieszczone przez Pelson Zobacz posta
  (...) wystarczy popatrzeć na uprawnienia które potrzebuje aplikacja np na Android (...)
  Czy mógłbyś wymienić uprawnienia, które budzą Twoje obawy?

  Zostaw komentarz:


 • Agat
  odpowiedział(a)
  Może się komuś przyda... W GG ściągniętym na kompa też już jest możliwość aktywacji swojego Premium sms-em. Aaaa i Blikiem oczywiście (PayU)

  Zostaw komentarz:


 • serialowiec
  odpowiedział(a)
  Dzięki! Nie wiedziałem, że można na stronie kupić przez premium sms, też nie jestem zbyt skłonny podawać danych z karty. Kolorowanki dla dzieci zawsze są na czasie!

  Szukasz pomocy przy dziecku? Sprawdź parentingowy blog Gugusiowo.
  Ostatnio edytowany przez serialowiec; [ARG:4 UNDEFINED].

  Zostaw komentarz:


 • Wasky
  odpowiedział(a)
  My nie możemy tego dodać w telefonie. Zasady Google mówią o tym, że płatności w aplikacji na telefon mogą być realizowane jedynie za pośrednictwem Google.

  My też nie mamy żadnych danych o osobie, która kupiła Premium w telefonie. Znamy jedynie czas, kwotę oraa numer zamówienia. Innych danych Google nam nie udostępnia.

  Zostaw komentarz:


 • ArekWKC
  odpowiedział(a)
  Wątpię żeby dodali to w aplikacji. Zalogować się na stronę raz na miesiąc to raczej nie problem, przez telefon też da się zalogować więc ja nie widzę potrzeby dodawać w aplikacji 😉

  Zostaw komentarz:


 • Pelson
  odpowiedział(a)
  Ale mi chodzi o aplikacje na telefon kiedy to bedzie dostepne a nie przez strone ....

  Zostaw komentarz:


 • Agat
  odpowiedział(a)
  GG pisało już tutaj o tym. Zaloguj się do swojego gg na stronie gg.pl i możesz aktywować premium sms-em.

  Zostaw komentarz:


 • Pelson
  rozpoczął temat Gg 2022

  Gg 2022

  Witam serdecznie chciałbym zapytać kiedy i czy w ogóle wprowadzicie możliwośc oplacenia GG premium przez sms ja rozumiem ze lepiej przelewem ale nie mam zamiaru podawać moim danych do karty jakiemuś komunikatorowi wystarczająco dużo GG i tak o mnie wie wystarczy popatrzec na uprawnienia które potrzebuje aplikacja np na Android ale no jak to jest ze 2022 roku nie można opłacić smsem konta ? świat idzie do przodu inne portale czy tez komunikatory wprowadzaja nowości aktualizacje a wy z prowadzeniem jednej funkcji męczycie sie pół roku to jak to jest chciałbym by ktoś z właścicieli GG mi wyjasnil ten fenomen
Pracuję...
X