Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wpisywanie emotikon z polskimi znakami oraz nie wyświetlanie ich

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Wpisywanie emotikon z polskimi znakami oraz nie wyświetlanie ich

  Drażniącą mnie rzeczą jest, to, że wszystkie emotikony zawierające polskie znaki muszę wprowadzać z klawiatury z użyciem polskich znaków, aby były poprawnie wyświetlane u odbiorcy np. wpisując <mysli> (tak jak w starszych wersjach) pojawić się powinna emota <myśli> a nie ciąg znaków. Bardzo proszę rozważyć poprawę tego elementu, gdyż bardzo dużo ludzi korzystających z GG przyzwyczaiła się do wprowadzania emotikon z klawiatury, a nie wybierania z ich z menu, a uczenie się na nowo wpisywania niektórych emotikon jest dość uciążliwe.
  Drugą drażniącą mnie rzeczą w tym nowym GG dotyczącą emotikon jest brak wyświetlania ich w oknie wpisywania tekstu przed wysłaniem. To też jest różnica, która moim zdaniem po części zniechęca do korzystania z nowego GG.

  #2
  Popieram. Po pierwsze bardzo nie podoba mi się to, że nie widzę w oknie wpisywania emotikon przed wysłaniem. Na początku, kiedy ściągnąłem nowe GG, zastanawiałem się, czy coś źle wpisuję, ale nawet po wyborze z listy (czego nie lubię i nie robię) nie były widoczne te emotki.
  Po drugie też uważam, że komunikator powinien, tak jak wcześniejsze jego wersje, "rozumieć" polskie znaki w emotkach i nie uważać ich za ciąg znaków.

  Komentarz


   #3
   Popieram i już wspominałem o tym w jednym ze swych meili o becie I tam chyba pojawił się komentarz, że sugestia została zgłoszona. Mam nadzieję, że w finalnej wersji to się pojawi, bo jest serio uciążliwe

   Komentarz


    #4
    Co do polskich znaków, to nie pamiętam, żeby było to zgłaszane, więc prześlę to jeszcze raz. Jeśli chodzi o wyświetlanie emotek przed ich wysłaniem, to zgłaszaliśmy już to.

    Komentarz


     #5
     Oj przepraszam za tą nieścisłość. Napisałem tylko o nie wyświetlanie ikon w polu edytora... O polskich znakach zapomniałem Przepraszam

     Komentarz

     Pracuję...
     X