Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gg się nie uruchamia!!!

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Anixss
  odpowiedział(a)
  Jaki masz status po zalogowaniu? Co się dzieje przy próbie wysłania wiadomości? Zweryfikuj również działanie strony gg.pl. Podeślij zgłoszenie na adres tech@gadu-gadu.pl, w treści podaj numer gg, wersję komunikatora, system operacyjny.

  Zostaw komentarz:


 • elwi4
  odpowiedział(a)
  Jest to wersja kilka dni temu ściągnięta ze strony http://www.gadu-gadu.pl/
  Niestety mam problem z wstawieniem print screena. Po prostu czerwone słoneczka. Nawet Ezo Bot, Infobot, Blip. Wszystkie kontakty mają czerwone słoneczka. Reklamy są, wiadomości i aktualna temperatura też ale z nikim nie można się skontaktować.

  Zostaw komentarz:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Jak to na czerwono? Z jakiej wersji GG korzystasz? Proszę o print screen.

  Zostaw komentarz:


 • elwi4
  odpowiedział(a)
  Ja mam trochę inny problem. GG się uruchamia, normalnie się loguję, pokazują się reklamy, wiadomości, natomiast wszystkie kontakty są na czerwono. Czyli gg nie działa. Mogę sobie zmieniać status ale nic to nie daje. Znajomi widzą tylko że mój znaczek miga ale nie można do mnie wysłać wiadomości. Czasami, ale bardzo rzadko loguję się i wszystko działa poprawnie przez kilka godzin i nagle rozłącza się i koniec. Kilkakrotnie usuwałam gg, instalowałam od nowa ale dalej jest to samo. Proszę o pomoc. Na stronie gg loguję się normalnie i wszystko jest ok.

  Zostaw komentarz:


 • GGAdmin
  odpowiedział(a)
  W sytuacjach, w których program GG się uruchamia na komputerze jednak logowanie okazuje się bezskuteczne (trwa w nieskończoność), a możemy zalogować się na stronie web, lub na innym komputerze warto sprawdzić programy blokujące/zabezpieczające takie jak antywirus czy firewall. Przyczyną takiej sytuacji jest najprawdopodobniej brak dodanego programu GG w wyjątków w tego rodzaju programach, w zakresie dostępu do internetu. Należy sprawdzić ustawienia programu i dodać GG do wyjątków, zrestartować komputer i ponowić proces logowania do GG.

  @Rzartek w tym wypadku Windows Defender jak najbardziej mógł być prawidłowym tropem.

  Zostaw komentarz:


 • Rzartek
  odpowiedział(a)
  Witam,
  Ja mam podobny problem jak koleżanka powyżej. Dokładnie w sobotę 15.12.2012 r. podczas włączonego gg zostałem rozłączony i do dziś nie mogę się połączyć z komputera stacjonarnego, na którym mam system operacyjny Windows Vista. Co ciekawe na laptopie, na którym mam jeszcze Windows XP, ta sama wersja GG działa bez żadnego problemu. Próbowałem wszystkich tricków opisanych na forum, w tym reinstalacji i nic. Na WebGG loguję się bez problemów. Zastanawiam się, czy problem może mieć związek z instalacją aktualizacji Visty bądź Windows Deffendera, bo jakoś zbiega mi się to w czasie z rozłączeniem gg. W czym może być problem?

  Zostaw komentarz:


 • Amicitia
  odpowiedział(a)
  Witam,
  Od jakiegoś czasu nie mogę się zalogować na swoje konto. Kiedy klikam "zaloguj" to ciągle trwa proces logowania + szare słoneczko i nic się nie dzieje. Próbowałam już reinstalacji, usuwania katalogu z %appdata%\GG. i dalej nic. Na web GG loguje się bez problemu jednak tutaj nie mogę.
  W jaki sposób mogę to naprawić?

  Zostaw komentarz:


 • GGAdmin
  odpowiedział(a)
  Zamieszczę jeszcze tylko informację na temat problemu, o którym pisali kakau i Scraw, czyli obecności procesów GG w menadżerze zadań, które mimo wszystko nie powodują uruchomienia okna głównego programu. Dzięki przesłanym logom w wersji GG 11.1.32.10147 wprowadziliśmy rozwiązania, które powinny wyeliminować powyższy problem.


  Oczywiście prosimy o wpisy, gdyby to nie zadziałało w każdym przypadku.
  Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED].

  Zostaw komentarz:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Czyli obecnie Twój problem jest identyczny z tym tematem. Zastosuj się proszę do wskazówek w podanym przeze mnie wątku.
  Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED].

  Zostaw komentarz:


 • waldek69
  odpowiedział(a)
  Tak, po przeinstalowaniu nie pojawia się komunikat o tym, że program jest już uruchomiony. Pojawia się okienko w którym podaję nr GG oraz hasło i po kliknięciu "zaloguj" czyszczą się okienka z podanym numerem i hasłem - zero reakcji. Na stronie GG normalnie się loguję swoim numerem i hasłem bez problemu.

  Zostaw komentarz:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Czyli problem z komunikatem z początku posta został rozwiązany? Czy przy tym, jak się logujesz i jesteś przekierowywany na stronę logowania pojawia się jakiś komunikat? Czy logowanie na stronie gg.pl odbywa się prawidłowo?

  Zostaw komentarz:


 • waldek69
  odpowiedział(a)
  U mnie pojawia się taki komunikat - "Program GG został już uruchomiony, ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno, należy najpierw zakończyć istniejący proces programu GG lub uruchomić ponownie system." Problem w tym, że w menadżerze zadań nie mam uruchomionego GG, ani nic związanego z GG. Reinstalacja pomaga na raz i po kolejnym uruchomieniu komputera sytuacja się powtarza. Jest może jakaś działająca wersja. W domu używam 7.7 i działa idealnie od lat.
  Niestety, dzisiaj po przeinstalowaniu GG startuje, ale po wpisaniu prawidłowo numeru i hasła wraca za każdym razem z powrotem do pytania o numer i hasło. Straszny badziew ta nowa wersja. Czy oprócz 7.7 jest jakaś działająca wersja programu?
  Ostatnio edytowany przez waldek69; [ARG:4 UNDEFINED].

  Zostaw komentarz:


 • GGAdmin
  odpowiedział(a)
  To jest skuteczne obejście tej sytuacji. Po swojej stronie próbujemy ustalić jej przyczyny aby zupełnie ją wyeliminować.

  Zasadniczo nie trzeba odinstalowywać GG. Wystarczy tylko usunięcie katalogu profilu aplikacji %appdata%\GG.
  Kolejne uruchomienie programu powinno być prawidłowe.

  Zostaw komentarz:


 • kamil483
  odpowiedział(a)
  Znalazłem rozwiązanie
  Mianowicie:
  -Odinstalowywujemy gg
  -Z katalogu "%APPDATA%\" usówamy folder "GG"
  -Restart komputera
  -Instalujemy najnowsze gg dostępne na stronie http://www.gg.pl/info/pobierz
  -Cieszymy się z już działającego gg

  Zostaw komentarz:


 • kamil483
  odpowiedział(a)
  Dołączam się do tematu i wysyłam maila z logami i dokładniejszym opisem problemu (objawy jak u kolegów wyżej).

  Zostaw komentarz:

Pracuję...
X