Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem po skopiowaniu danych z time machine

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • JALA
    odpowiedział(a)
    Pojawiła się nowa wersja, ale problem nie rozwiązany...

    Zostaw komentarz:


  • JALA
    odpowiedział(a)
    tak jest... mimo usunięcia. Pobieram ze strony uruchamiam i komunikat j.w.

    Zostaw komentarz:


  • redds7
    odpowiedział(a)
    Nadal ten sam problem istnieje ze kopia jest uruchomiona?

    Zostaw komentarz:


  • JALA
    odpowiedział(a)
    wrzucilem kopie time machine juz na komputer, gg usunolem... w jakiś inny sposób mam to ew dokonać? Bo chyba nie zaskoczyłem

    Zostaw komentarz:


  • redds7
    odpowiedział(a)
    Moze zle sie zrozumielismy. Mowie o kopiach GG na Time Machine

    Zostaw komentarz:


  • JALA
    odpowiedział(a)
    GG mam odinstalowane, więc applCleaner nie znajduje nic co ma związek z gg. Usunięcie kopii z Time Machine odpada, to podstawa, dla której kupiłem MacBooka

    Zostaw komentarz:


  • redds7
    odpowiedział(a)
    Ewentualnie usunac wszystkie kopie z Time Machine. GG odinstalowac przez program np. AppCleaner, ktory znajdzie wszystkie pliki GG i nie pozostanie sladu po programie.

    Zostaw komentarz:


  • JALA
    odpowiedział(a)
    troche odświerze. Czy jakikolwiek pomysł/sygestia aby działało?

    Zostaw komentarz:


  • JALA
    odpowiedział(a)
    Zupełnie po nic. Time machine robi niejako obraz dysku, więc kopiuje wszystko jak leci... w tym wszystkie zainstalowane programy, ustawienia, preferencje i inne graty.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Pierwsze pytanie: po co Ci kopia GG skoro wszystkie dane (archiwum, ustawienia) są przechowywane na serwerach GG?

    Zostaw komentarz:


  • JALA
    rozpoczął temat problem po skopiowaniu danych z time machine

    problem po skopiowaniu danych z time machine

    W skrócie, zrobiłem kopie z jednego komputera (MAC) i wrxuciłem na drugi (MacBook air). Oczywiście, oba mają wersje Lion, w innym wypadku nie można skopiować w ten sposób danych, na MacBook 10.8.1. Na MAC działa gg dziala bez zarzutu, jednak na MacBook przy uruchomieniu wywala komunikat:

    "Kopia programu GG jest już otwarta. Tylko jedna kopia programu GG może być otwarta"

    Już nawet usunąłem GG, pobrałem nowe ze strony, przy instalacji wywala ten sam komunikat. Jakieś pomysły?
Pracuję...
X