Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Instalacja do Program Files

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Instalacja do Program Files

Jak zainstalować GG11 do Program Files, a nie do Ustawień lokalnych?

Obecnie GG11 ma możliwość instalacji tylko w tym miejscu, bez możliwości zmiany lokalizacji.
    http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

Komentarz

Ale to dziwne jest, takie nienormalne wręcz. W pracy mogę mieć GG. ale programy mogą uruchamiać się tylko z c:\Program Files lub c:\Windows.
      Zresztą naturalnym miejscem instalacji programów jest właśnie c:\Program Files.

Komentarz

Rodox: zobacz np. gdzie Ci się instaluje google chrome.
        Ostatnio edytowany przez Aladeen; [ARG:4 UNDEFINED].
        http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

Komentarz

tez bym chcial w program files. prosze zmienic to w finalnej wersji.

Komentarz

że tak zapytam: co to za różnica? i jedno i drugie to ten sam dysk C.
            GaduNews.pl
            Polska ekipa GTA:Online

Komentarz

1. a czy do instalacji gg11 jest potrzebny dysk C ?? bo u mnie dyski zaczynają się od D , Programy Instaluje na E ( i to zazwyczaj nie do katalogu o nazwie "Program Files" ) .

2. czy gg11 bez problemu importuje archiwum z gg10 ( i wcześniejszych wersji ) ??

3. czy można jednocześnie używać gg11 i gg10 ( na 2 różnych numerach )

Komentarz

1. jest potrzebny folder %appdata% który niekoniecznie jest na C, ale zazwyczaj. Nazwa folderu jest między %% bo jest to tak jakby "skrót" do folderu, który w każdym systemie może być gdzie indziej

2. są problemy

3. można nawet na tych samych (jednocześnie), ale to nie jest tematem tego wątku, więc rozwijać nie będziemy
                GaduNews.pl
                Polska ekipa GTA:Online

Komentarz

w program files, jak sama nazwa wskazuje sa tam pliki programow, i prosze zmienic na program files.

Komentarz

Przecież to żadna różnica który folder bo to i tak ta sama partycja C, jak dla mnie lepiej że appdata a nie program files bo nie muszę się bawić w ograniczanie dostępu do pod folderu program files innym użytkownikom komputera. Jeśli już mają zmieniać to na możliwość zainstalowania w dowolnej lokalizacji wskazanej przez użytkownika.

Komentarz

Dla mnie z kolei to niewygodne. Partycję C mam na system, sterowniki, kodeki, itp., inną partycję mam do aplikacji, a jeszcze inną do plików. Chcę mieć możliwość wyboru lokalizacji aplikacji - nie zaszkodzi dodać taką opcję w zakładce Zaawansowane w instalatorze.
                      http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

Komentarz

Wiekszosc teraźniejszych aplikacji zapisuje się w Ustawieniach lokalnych ale zapewne z gg będzie tak tylko w becie a w ostatecznej wersji wyląduje z program files.

Komentarz

Pracuję...
                        X