Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[GG 12] Aplikacja została uszkodzona!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Damianos
    odpowiedział(a)
    Witajcie. Problem został zażegnany. Jeśli komuś również będzie się tak działo, to polecam przeskanowanie komputera dobrym anty-virusem (np. AVG). U mnie od razu wykrył infekcję i problem z głowy.

    Myślę, że temat można zamknąć.
    Pozdrawiam.

    Zostaw komentarz:


  • miodziu
    odpowiedział(a)
    Czy możemy prosić Cię o przesłanie nam spakowanego katalogu /AppData/Local/GG? Proponuję spakowany plik umieścić na GG-dysku a następnie o przesłanie linku publicznego do pliku na adres bok@gadu-gadu.pl. To nam bardzo ułatwi zdiagnozowanie problemu.

    Zostaw komentarz:


  • Damianos
    odpowiedział(a)
    Nie. Od lat korzystam z TuneUp, lecz nie służy mi on do optymalizacji. Nawet po zbadaniu tego problemu wyczyscilem rejestr, lecz i to nie pomogło. To jest na pewno wina programu. Od razu po zainstalowaniu aplikacja działa. Wystarczy ją wyłączyć i potem już jej nie uruchomię, muszę instalować od nowa.
    Pozdrawiam.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Hej, czy korzystasz z programów optymalizujących typu Odkurzacz czy Ccleaner?

    Zostaw komentarz:


  • Damianos
    rozpoczął temat [GG 12] Aplikacja została uszkodzona!

    [GG 12] Aplikacja została uszkodzona!

    Witajcie. Od tygodnia borykam się z tym problemem. Pewnego dnia włączam komputer, loguję się i ukazuje mi się okienko z wiadomością: "Aplikacja została uszkodzona! \n Zainstaluj program jeszcze raz.". No to instaluję. Potem następnego dnia znowu to samo. Jeszcze raz kasuję GG i instaluję na nowo. Działa. Sprawdziłem (bez wyłączania komputera), czy nadal tak się dzieje, po prostu wyłączając GG i włączając. No i znowu ten komunikat. Pomyślałem, że wyczyszczę WSZYSTKO. Usunąłem GG, pokasowałem katalogi GG z /AppData/Roaming oraz /AppData/Local i instaluję znowu GG. Po wyłączeniu i włączeniu oczywiście znowu ten komunikat. Nie mam pojęcia co się stało. Plików programu nie ruszałem, aczkolwiek pamiętam że podobny błąd był, gdy coś w nich zmieniałem, lecz teraz nawet na czystej instalacji dzieje się tak samo.

    Pozdrawiam i oczekuję szybkiej reakcji ze strony administratorów.
Pracuję...
X