Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie zapamiętuje hasła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • miroman
    odpowiedział(a)
    Windows 10 i nie zapamiętuje hasła

    Problem powraca, tylko teraz jest Windows 10. Po każdym uruchomieniu komputera, mimo, zahaczykowania by pamiętał hasło i logował się automatycznie, wraca okno logowania, a w ustawieniach jest tylko możliwość zmiany hasła, więc już nie tu działamy.

    Pomocy?

    Zostaw komentarz:


  • pedro.z
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
    Opisany problem występuje sporadycznie i prawdopodobnie dotyczy tylko wybranych komputerów. Z tego względu jest trudny do odtworzenia. Prosimy o przesłanie odpowiedzi na pytania przesłane na pw, co być może pozwoli na ustalenie przyczyny błędu.
    Nie dostałem żadnych pytań na pw (cokolwiek to jest) a chciałbym rozwiązać problem który w dalszym ciągu występuje, ostatnio byla jakaś aktualizacja ale to nie pomogło.

    - - - Updated - - -

    Ok, pytania znalazłem i wysłałem odpowiedź na odpowiedni adres, mam nadzieje że to pomoże.

    Zostaw komentarz:


  • Rav
    odpowiedział(a)
    Witam.
    W związku iż do tej pory nie ma tutaj konkretnej odp., pytam i ja - czy ktoś znalazł rozwiązanie niezapamietywania hasła przy logowaniu gg??
    Pisałem priv do GGAdmin, ale nastała cichosza, pewnie na wakacjach sie wyleguje...
    Pozdrawiam i trzymam kciuki, ze komus sie udało rozwiazac zagadke

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Opisany problem występuje sporadycznie i prawdopodobnie dotyczy tylko wybranych komputerów. Z tego względu jest trudny do odtworzenia. Prosimy o przesłanie odpowiedzi na pytania przesłane na pw, co być może pozwoli na ustalenie przyczyny błędu.

    Zostaw komentarz:


  • pedro.z
    odpowiedział(a)
    Ponawiam pytanie, czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać problem zapamiętywania hasła? Już chyba 5 razy przeinstalowywałem gg i niestety za każdymm razem nie zapamietuje hasła. Może ktoś się spotkał z takim problemem?

    Zostaw komentarz:


  • pedro.z
    odpowiedział(a)
    Czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać problem zapamiętywania hasła?

    Zostaw komentarz:


  • pedro.z
    odpowiedział(a)
    U mie niestety trwa już 2 tydzień, jestem już po 3 kolejnnych instalacjach i nic nie pomaga.

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Też tak miałem na świeżej instalce Windowsa 7, ale po dwóch, czy trzech dniach zapamiętał i tematu nie drążyłem.

    *

    Zostaw komentarz:


  • pedro.z
    odpowiedział(a)
    Mam identyczny problem jak w temacie, po ostatniej aktualizacji program nie zapamiętuje hasła. Loguje sią podając hasło i zaznaczam "Zapamiętaj hasło" i "Zaloguj automatycznie" aczkolwiek po ponownym uruchomieniu pojawia okno logowania do profilu z odznaczonym "Zapamiętaj hasło".

    Zrobiłe wszystko zgodnie z sugestiami czyli odinstalowałem i usunąłem C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG i wszystko co znalazła wyszukiwarka pod nazwą gg lub gadu. Zainstalowałem ponownie, zalogowałem się od podstaw ale dalej nie zapamiętuje.

    Jakieś pomysły?

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C i usunąć katalog GG z poniższej ścieżki:

    Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles

    Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application

    Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

    Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili, oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
    Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

    Proszę pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze strony:
    http://beta.gg.pl/info/pobierz

    Zostaw komentarz:


  • YouRQXXL
    rozpoczął temat Nie zapamiętuje hasła

    Nie zapamiętuje hasła

    Witam

    Pomimo zaznaczenia żeby GG pamiętało hasło po każdym ponownym uruchomieniu hasła nie pamięta a "ptaszek" jest znowu odhaczony
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X