Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przywrócenie starego numeru - czy możliwe?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przywrócenie starego numeru - czy możliwe?

    Witam.

    Niegdyś włamano mi się na moje gadu i zmieniono ustawienia, przez co nie mogłem go odzyskać. Ostatecznie zrobiłem nowy numer, jednakże chciałbym teraz odzyskać swój stary. Czy jest taka możliwość? Pamiętam, że za czasów gg7.7 wystarczyło wysłać e-maila do gg i już była odpowiedź(pamiętam nawet, że bardzo mi pomagali, gdy ten numer został "przejęty"), jednakże teraz nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji. Dlatego też pytam, czy jest jakakolwiek możliwość, bym mógł odzyskać mój stary numer? W razie czego mogę podać hasła, pocztę i dane osobowe jakie były wtedy na tamtym gadu, oczywiście nie na forum, tylko do osoby, która potrafiłaby mi przywrócić do gg(administracja?). Czy dało by się coś zaaranżować w tej sprawie?
    Ostatnio edytowany przez Caesum; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Proszę o podanie odpowiedzi na wszystkie poniższe pytania i przesłanie ich na adres tech@gadu-gadu.pl.

    1. Nr GG, z którym występuje problem:
    odp:

    2. Data założenia konta (przybliżona):
    odp:

    3. Adres email użyty podczas procesu rejestracji (nawet jeżeli jest już nie aktualny) i/lub późniejsze widniejące przy tym koncie:
    odp:

    4. Na jaki adres email ostatnio były wysyłane przypomnienia hasła?
    odp:

    5. Adres IP, z którego nastąpiło ostatnie poprawne logowanie komunikatora. W przypadku nie posiadania wiedzy na temat Adresu IP, można posiłkować się stroną
    http://www.whatismyipaddress.com/
    W przypadku zmiennego adresu IP, również należy go podać. Proszę nie podawać adresu sieci lokalnej, a jedynie ten wyświetlony na powyższej stronie.
    odp:

    6. Data ostatniego poprawnego logowania (dzień/miesiąc/rok):
    odp:

    7. Hasło, które ostatnio działało (bądź wcześniejsze, które się pamięta):
    odp:

    8. Okoliczności, w jakich stałeś się użytkownikiem tego konta GG:
    odp:

    9. Inne uwagi/okoliczności:
    odp:

    Komentarz


      #3
      Witam
      Mam pytanie w jakich przypadkach nie możliwe jest przywrócenie numeru? i do kogo najlepiej się zwrócić o pomoc i informację?
      Czy przywrócenie numeru zależy od dobrej woli gg tech?
      pozdrawiam

      Komentarz


        #4
        Tak jak wskazała Paulina, należy pisać na adres tech@gadu-gadu.pl najlepiej z odpowiedziami na powyższe pytania. Przywrócenie numeru, czyli tak faktycznie wygenerowanie linka z przypomnieniem hasła jest zależne od okoliczności faktycznych sprawy, a nie dobrej woli obsługi. Przypadków, gdy taka sytuacja nie jest możliwa jest wiele np. podanie nieprawidłowych odpowiedzi powodujące brak pozytywnej weryfikacji użytkownika jako posiadacza danego numeru, wniosek o przywrócenie numeru, który wygasł (wygasanie numerów funkcjonowało kilka lat temu) itp.

        Komentarz

        Pracuję...
        X