Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 11.0.0.6834 Nie mozna się zalogować

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Amicitia
    odpowiedział(a)
    Ja też mam to samo. Na web GG działa normalnie, reinstalacja też już była i dalej nic... Ktoś wie jak to naprawić?

    Zostaw komentarz:


  • karokam
    odpowiedział(a)
    przeprowadź zatem reinstalację

    Zostaw komentarz:


  • Luffy
    odpowiedział(a)
    +1, mam to samo.

    Zostaw komentarz:


  • Saphron
    odpowiedział(a)
    Mam ten sam problem i niestety reinstalacja nie pomogła

    Zostaw komentarz:


  • karokam
    odpowiedział(a)
    Czasami najprostsze rozwiązanie jest najskuteczniejsze... Spróbujcie reinstalacji z usunięciem katalogów roboczych według instrukcji:
    Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C.
    Podaję ścieżkę:
    Windows XP: C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG
    Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG
    Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

    oraz

    Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles
    Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application
    Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

    Proszę skasować profil z numerem GG w jeden i drugiej ścieżce. Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.

    Zostaw komentarz:


  • KARINA|
    odpowiedział(a)
    Mam ten sam problem.
    Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • Serek1920
    odpowiedział(a)
    gg 10,5 loguje się bez problemu a strona też działa nez problemu co do AntyWira to nie blokuje

    Zostaw komentarz:


  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    Sprawdź, czy antywirus/firewall nie blokuje Ci aplikacji. Strona http://beta.gg.pl działa bez problemu?

    No i pytanie główne - czy stabiln gg10,5 loguje się bez problemu?


    Najlepiej będzie jak napiszesz na beta@gadu-gadu.pl lub tech@gadu-gadu.pl i podaj tam numer builda, wersję systemu operacyjnego i dla wszystkiego daj screenshoty

    Zostaw komentarz:


  • Serek1920
    rozpoczął temat GG 11.0.0.6834 Nie mozna się zalogować

    GG 11.0.0.6834 Nie mozna się zalogować

    Witam,mam problem z logowaniem na gg nowej wersji 11.0.0.6834 gdy wpisuje hasło naciskam zaloguj i cały czas pokazuje się kręcące kółko z Napisem "Trwa logowanie do gg" i tak cały czas bez przerwy,po jakiejś chwili wyskakuje trwa ponawianie logowania prosił bym o pomoc.
Pracuję...
X