Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błędne wyświetlanie się emotek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Korneliusz78
    odpowiedział(a)
    Dziękuję, też nie mógł zrozumieć

    Zostaw komentarz:


  • TomaszXIII
    odpowiedział(a)
    Wróciłem do stacjonarnego komputera z Windows7 i teraz widzę prawidłowo tamte emotki - co to za bullshit, że "wszystko jest ok"?!

    Zostaw komentarz:


  • TomaszXIII
    odpowiedział(a)
    Dzięki za odpowiedź, ale to znaczy się co, nic na to nie poradzę? To chyba jakaś kpina, z androidów korzysta się od lat, i nikt nie pomyślał, żeby ten problem rozwiązać? To naprawdę wykracza poza zdolności twórców/programistów GG? Na zgłoszony formularz nikt nawet nie raczył mi odpowiedzieć (dlatego założyłem w końcu temat), w sumie już się nie dziwię

    Zostaw komentarz:


  • Mateuszol
    odpowiedział(a)
    wszystko jest ok, to te emotki z androida, masz windowsa 7 dlatego ich nie widzisz

    Zostaw komentarz:


  • TomaszXIII
    rozpoczął temat Błędne wyświetlanie się emotek

    Błędne wyświetlanie się emotek

    Witam
    Do rzeczy: gdy rozmawiam z kimś, kto korzysta z GG na telefonie, moje GG nieprawidłowo wyświetla emotikony - zamiast nich pojawiają się prostokąty z napisem GIF i trzema cyframi u dołu (jak rozumiem, to jakieś oznaczenia konkretnych emotek). Korzystam z laptopa, Win 7, emotki od osób korzystających z komputerów wyświetlają się prawidłowo. Próbowałem reinstalacji oraz wyłączenia i włączenia emotek (łącznie z restartem GG) - na nic.

    Jakieś pomysły?
Pracuję...
X