Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc od Zespołu GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pomoc od Zespołu GG

    Witam serdecznie czy można w jakikolwiek sposób szybszy skontaktowac sie z GG w szybszy sposób niz mail ? sprawa jest dosyc istotna i wazna dziekuje z góry za pomoc Pozdrawiam

    #2
    Opisz problem tutaj, zobaczymy co da się zrobić.

    Komentarz


      #3
      Przy próbie zmiany motywu wywala aplikacje bład 500

      Komentarz


        #4
        Zamieść screenshota ukazującego problem.

        Komentarz


          #5
          tez mam problem, ktos mi sie wlamal pare dni temu na konto, podobno zmienil nick, profilowe zdjecie na jakas gola babe... a mail jak stoi pusty tak stoi pusty... wielka szkoda byloby stracic konto ktore mam prawie 20 lat... jest opcja gdzies w ogole zlapac kogos odpowiedzialnego za takie sprawy? moze numer telefonu, cokolwiek zeby mozna bylo ta sprawe zalatwic... odkrylem ze mialem szpiegowskie cookie na komputerze ktore juz wyczyscilem, pewnie haslo zmienie od razu w przypadku odzyskania konta ale widze ze nikt nie odpisuje na maile...

          Komentarz


            #6
            Na Twoim koncie było włamanie i z przyczyn bezpieczeństwa (żeby uniemożliwić włamywaczowi dostęp do Twoich danych) konto zostało zablokowane. Jak kolejka maili dojdzie do Twojego, to dostaniesz instrukcję co zrobić, by odzyskać konto.

            Komentarz


              #7
              dobrze, to brzmi troszeczke korzystniej slyszac takie rzeczy, dzieki, troche sie uspokoilem

              Komentarz


                #8
                Czemu Gg banuje ludzi bez powodu?

                Twoje konto zostało zablokowane, ponieważ naruszało zasady i wytyczne dla Społeczności GG: https://www.gg.pl/info/zasady-wytycz...olecznosci-gg/

                Pragniemy również zaznaczyć, że nałożona blokada będzie dotyczyć Użytkownika, a nie jedynie numeru GG. Oznacza to, że możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz zablokujemy możliwość utworzenia nowego konta.

                Zespół Gadu-Gadu

                Tylko że nie naruszyło w tym problem...

                Komentarz


                  #9
                  Podejrzewam, że w Twoim przypadku powodem blokady może być wiek. Korzystanie z GG dozwolone jest od 16 lat.

                  Komentarz


                    #10
                    Mam pytanie, czy mogę na swoje konto gg poprosić o bana takiego jak dostają te różne boty?

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                      Podejrzewam, że w Twoim przypadku powodem blokady może być wiek. Korzystanie z GG dozwolone jest od 16 lat.
                      aco jesli napzyklad profil ma awatar mlodej osoby a wek podany to 120lat?
                      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                      mam numer GG 73977622

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez HsikrtIOlPi Zobacz posta
                        Mam pytanie, czy mogę na swoje konto gg poprosić o bana takiego jak dostają te różne boty?
                        W jakim celu?

                        Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                        A co jesli na przyklad profil ma awatar mlodej osoby a wiek podany to 120lat?
                        Według mnie nie narusza to żadnego punktu regulaminu.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta

                          W jakim celu?

                          Bo wtedy chyba ludziom znikają konwersacje ze mną, a zależałoby mi na tym

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta

                            Według mnie nie narusza to żadnego punktu regulaminu.
                            Ooo poważne? Przecież ta sama zasada dotyczy ludzi poniżej 16 lat, bo mogą sobie ustawić to co wymyślą... Jaka jest różnica co do zasady, jeśli ktoś ma 20 lat i podaje 40, a osoba, która ma 13 lat, podaje 16? Czy nie jest tak, że Regulamin zaleca ustawiać prawdziwego wieku i zdjęć?
                            Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
                            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                            mam numer GG 73977622

                            Komentarz


                              #15
                              GG jest od 16 lat, więc jeśli ktoś przemyca niższy wiek, na pewno dostanie bana.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X