Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostatnie rozmowy usuwanie.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Przesadzasz. Zauważ, że opcja usuwania "Ostatnich" najpierw pojawiła się w Androidzie, dopiero trochę później w iOS. Tak więc nie zawsze dana funkcjonalność pojawia się od razu na wszystkich końcówkach.

    Komentarz


      #17
      Ale najpopularniejszą wersją komunikatora jest wersja PC i ona jako taka powinna być pierwsza do wszelkich zmian i nowinek. A już w kwestii prywatności i ochrony danych osobowych powinna przodować wręcz. A tu co - do tej pory nie ma i nie ma widu ani słychu nawet na to.

      Komentarz


        #18
        northareth mam prośbę powiedz jak to zrobiłaś ,że usunęłaś ostatnie rozmowy, bo nie rozumiem za bardzo tego, proszę o pomoc , gg 16070350

        Komentarz


          #19
          kingus57, opcja ta dostępna jest na chwilę obecną w mobilnej wersji na iOS i androida.

          Komentarz


            #20
            Dokładnie tak. Usuwanie ostatnich rozmów jest tylko w Androidzie ( iOS nie wiem - nie posiadam ).

            Komentarz


              #21
              Usuwanie ostatnich rozmów

              Kolejna wersja z kolejnymi ulepszeniami a usuwania ostatnich rozmów jak nie było tak nie ma. KIEDY WRESZCIE DACIE TO NA PC !!! Wkurza mnie to, że muszę po każdej rozmowie odpalać androidową wersję GG, żeby usunąć tą listę.
              SKANDAL, SKANDAL i brak słów na ignorancję ze strony GG na tak podstawową opcję prywatności !!!

              Komentarz


                #22
                Wyluzuj, "oni" mają to gdzieś, dostali zlecenie zrobienia kombajnu - teraz go jeszcze składają, pierw założone cele, potem ( lub w ogóle) te od użytkowników.
                Gdyby ktoś robił ten komunikator jako osoba prywatna to zapewne - byłby najlepszy na rynku a tak? mamy kombajn i nic więcej

                Komentarz


                  #23
                  Ja tez jestem za tym żeby w GG na PC była taka opcje żeby można było usunąć ostatnie rozmowy bo gdy kliknie w zakładkę żegar Rozmowy to na pierwszy rzut oka widać z kim sie rozmawiało więc przydała by się Opcja usuń Ostatnie Rozmowy bo naprawdę to jest wkurzające i uciążliwe że nie można tych Rozmów po usuwać bo od razu widać z kim i kiedy ostatnio się rozmawiało a najgorsze jest to że tam mam Rozmowy z osobami z który już nie rozmawiam i bym sobie to po usuwał no ale się nie da bo nie ma takiej Opcji więc prośba do zespołu GG o dodanie takiej Opcji w kolejnej wersji GG bo naprawdę to jest uciążliwe i wkurza. Więc proszę o dodanie tej Opcji w następnym wydaniu nowej Wersji GG Dziękuje

                  Komentarz


                    #24
                    Czy coś jest robione w tej sprawie?

                    Komentarz


                      #25
                      Nie

                      Komentarz


                        #26
                        Jeszcze trochę trzeba na to poczekać.

                        Komentarz


                          #27
                          Z tego co widzę ,dalej nic nie da się zrobić z "ostatnimi" hymmmm

                          Komentarz


                            #28
                            GG12 i dalej nic -......... a nawet tego nie skomentuję

                            Komentarz


                              #29
                              I jak z tymi "ostatnimi" ?

                              ... czy już coś wiadomo?
                              Ostatnio edytowany przez Tomjery; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz


                                #30
                                Minęło 5 miesięcy ... i dalej nic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X