Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostatnie rozmowy usuwanie.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tomjery
    odpowiedział(a)
    Minęło 5 miesięcy ... i dalej nic

    Zostaw komentarz:


  • Tomjery
    odpowiedział(a)
    I jak z tymi "ostatnimi" ?

    ... czy już coś wiadomo?
    Ostatnio edytowany przez Tomjery; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    GG12 i dalej nic -......... a nawet tego nie skomentuję

    Zostaw komentarz:


  • Tomjery
    odpowiedział(a)
    Z tego co widzę ,dalej nic nie da się zrobić z "ostatnimi" hymmmm

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Jeszcze trochę trzeba na to poczekać.

    Zostaw komentarz:


  • RetnaX
    odpowiedział(a)
    Nie

    Zostaw komentarz:


  • Woalka
    odpowiedział(a)
    Czy coś jest robione w tej sprawie?

    Zostaw komentarz:


  • Adamus
    odpowiedział(a)
    Ja tez jestem za tym żeby w GG na PC była taka opcje żeby można było usunąć ostatnie rozmowy bo gdy kliknie w zakładkę żegar Rozmowy to na pierwszy rzut oka widać z kim sie rozmawiało więc przydała by się Opcja usuń Ostatnie Rozmowy bo naprawdę to jest wkurzające i uciążliwe że nie można tych Rozmów po usuwać bo od razu widać z kim i kiedy ostatnio się rozmawiało a najgorsze jest to że tam mam Rozmowy z osobami z który już nie rozmawiam i bym sobie to po usuwał no ale się nie da bo nie ma takiej Opcji więc prośba do zespołu GG o dodanie takiej Opcji w kolejnej wersji GG bo naprawdę to jest uciążliwe i wkurza. Więc proszę o dodanie tej Opcji w następnym wydaniu nowej Wersji GG Dziękuje

    Zostaw komentarz:


  • MrAFK
    odpowiedział(a)
    Wyluzuj, "oni" mają to gdzieś, dostali zlecenie zrobienia kombajnu - teraz go jeszcze składają, pierw założone cele, potem ( lub w ogóle) te od użytkowników.
    Gdyby ktoś robił ten komunikator jako osoba prywatna to zapewne - byłby najlepszy na rynku a tak? mamy kombajn i nic więcej

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Usuwanie ostatnich rozmów

    Kolejna wersja z kolejnymi ulepszeniami a usuwania ostatnich rozmów jak nie było tak nie ma. KIEDY WRESZCIE DACIE TO NA PC !!! Wkurza mnie to, że muszę po każdej rozmowie odpalać androidową wersję GG, żeby usunąć tą listę.
    SKANDAL, SKANDAL i brak słów na ignorancję ze strony GG na tak podstawową opcję prywatności !!!

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Dokładnie tak. Usuwanie ostatnich rozmów jest tylko w Androidzie ( iOS nie wiem - nie posiadam ).

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    kingus57, opcja ta dostępna jest na chwilę obecną w mobilnej wersji na iOS i androida.

    Zostaw komentarz:


  • kingus57
    odpowiedział(a)
    northareth mam prośbę powiedz jak to zrobiłaś ,że usunęłaś ostatnie rozmowy, bo nie rozumiem za bardzo tego, proszę o pomoc , gg 16070350

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Ale najpopularniejszą wersją komunikatora jest wersja PC i ona jako taka powinna być pierwsza do wszelkich zmian i nowinek. A już w kwestii prywatności i ochrony danych osobowych powinna przodować wręcz. A tu co - do tej pory nie ma i nie ma widu ani słychu nawet na to.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Przesadzasz. Zauważ, że opcja usuwania "Ostatnich" najpierw pojawiła się w Androidzie, dopiero trochę później w iOS. Tak więc nie zawsze dana funkcjonalność pojawia się od razu na wszystkich końcówkach.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X