Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kasowanie Archiwum.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Pytam, bo kiedyś napisałem tutaj temat i nic się nie działo i dopiero jak napisałem czy zostanie zgłoszone to dopiero się ktoś odezwał. Bodajże Paulina.

    Zostaw komentarz:


  • ktocus12
    odpowiedział(a)
    Nie gorączkuj się tak, jest długi weekend trwający cały tydzień. W poniedziałek napewno ktoś z GG Network tu zajrzy.

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Zostanie zgłoszone ?

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Nie da się skasować ! Nie znika mi z archiwum rozmowa.

    Zostaw komentarz:


  • ktocus12
    odpowiedział(a)
    Takie pełne archiwum on-line to jest przez przeglądarkę i mobilne gg. Jak w którejś z tych wersji usuniesz archiwum, to po włączeniu gg desktop musisz dość chwilę poczekać, i dopiero po jakimś czasie się to archiwum synchronizuje.

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    rozpoczął temat Kasowanie Archiwum.

    Kasowanie Archiwum.

    Witam, znalazłem kolejny ( błąd ?), a mianowicie chodzi o archiwum. Gdy wchodzę do archiwum i chcę skasować daną rozmowę to przekierowuje mnie na przeglądarkową wersję GG (Tutaj raczej na 100% wszystko jest okej), ale jak już kasuję rozmowę na stronie to problem już się pojawia. Klikam opcję odpowiedzialną za kasowanie danej rozmowy (kosz po najechaniu na daną rozmowę) i gdy wydaje się, że rozmowa została skasowana (Bo rozmowa "znika" z archiwum - Przeglądarka), ona nadal jest. Restarty aplikacji i przeglądarki nie pomogły, więc wydaje mi się, że jest tutaj jakaś usterka.

    Jeśli są jakieś niejasności proszę pisać.
Pracuję...
X