Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Położenie głównego okna GG na pulpicie.

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Położenie głównego okna GG na pulpicie.

  Witam, oto kolejny błąd. Z tego co wiem był on już naprawiany, ale niestety nadal nie działa. Ustawiam sobie położenie GG na pulpicie, a ono i tak mi się zmienia co jakiś czas. Jest to denerwujące, bo za każdym razem muszę ustawiać na nowo. Myślę, że każdy wie o co chodzi, więc nie będę zamieszczał screen'ów. Pozdrawiam.

  #2
  Jak wynika z Twojej wypowiedzi problem nie występuje za każdym razem, aczkolwiek mimo kilku prób nie udało nam się błędu odtworzyć na XP-eku. Przeinstaluj komunikator i zobacz czy będzie się powtarzał. Czy ktoś z reszty forumowiczów spotkał się także ze wspomnianym problemem?

  Komentarz


   #3
   Położenie komunikatora zmienia mi się jak minimalizuję np. CS'a (Counter-Strike). Powracam do gry, po jakimś czasie już ją wyłączam, a aplikacja nie wskakuje na miejsce w którym miała być. Sprecyzuję troszkę co mam na myśli, że położenie się zmienia, otóż komunikator zjeżdża o kilka centymetrów w dół, a mam go ustawiony tak, że ma być pomiędzy ikonkami. Gdy on zjeżdża w dół to po prostu zasłania mi ikonki. Może to jest głupie, ale mimo wszystko nie powinno tak się dziać.

   Komentarz


    #4
    W wypadku wykorzystania gry o niższej rozdzielczości ekranu niż masz ustawiony pulpit i minimalizowaniu jej zarówno otwarte okna/programy, jak i same ikonki mogą się rozjeżdżać. Dzieje się tak na pewno w XP, nie wiem jak wygląda sytuacja w innych systemach.

    Komentarz

    Pracuję...
    X