Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wieszające się gg po kliknięciu w boczny pasek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wieszające się gg po kliknięciu w boczny pasek

    W wersji GG 11.0.0.8255 występuje problem z oknem rozmowy, po kliknięciu strzałeczki w prawym rogu okna, które jest odpowiedzialne za pokazanie linków w które klikaliśmy podczas prowadzenia rozmów zawiesza okno rozmowy na kilka minut. Robi się całe czarne a czasami bywa tak, że koniecznie jest ubicie procesu, bo program nie chce się odmulić. Problem występuje również po wklejeniu linku w oknie rozmowy. Czasem pojawia się też problem po wybudzeniu komputera ze stanu uśpienia, gdzie wcześniej prowadziliśmy rozmowę z osobą xx a napisze do nas osoba yy pojawia się ikonka w zasobniku informująca o nowej wiadomości. Po kliknięciu w nią dubluje się w oknie rozmowy osoba yy i nie widać treści rozmowy pana xx jak i pana yy. Nie pozostaje w tym wypadku jak ubić proces i odpalić od nowa gg.

    Mój komputer to laptop HP 6730b
    Procesor Intel Core2 Duo P8400 @ 2,26GHz, 4 GB ramu, system Windows 7 Home Premium 64bit
    Ostatnio edytowany przez snaczu; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Dzięki za szczegółowe opisanie sytuacji. Mam jednak prośbę możesz dać screeny obydwu sytuacji?

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
      Dzięki za szczegółowe opisanie sytuacji. Mam jednak prośbę możesz dać screeny obydwu sytuacji?
      Wrzuciłem zrzut ekranu z co się dzieje po kliknięciu w boczny pasek. Jak tylko przytrafi mi się ta druga sytuacja dodam kolejny
      ggcrash.jpg

      Komentarz


        #4
        Jak obiecywałem tak też robię. Oto zrzut okienka gg o którym pisałem wyżej

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez snaczu Zobacz posta
          Jak obiecywałem tak też robię. Oto zrzut okienka gg o którym pisałem wyżej
          W wersji 11.0.0.85.22 problem nadal występuje

          Komentarz


            #6
            w nowej wersji nadal pojawia się problem z odwiedzaniem archiwum

            Komentarz


              #7
              Rozumiem, że obydwie te sytuacje występują za każdym razem, gdy mamy do czynienia z okolicznościami wstępnymi?
              Przez wskazanie "po kliknięciu strzałeczki w prawym rogu okna" masz na myśli strzałeczkę Strefy?

              Czy w zakresie okna rozmowy próbowałeś np. kliknąć w górna belkę okna, czy wówczas pojawią się przesłane treści? Czy treści zupełnie się nie pojawiają, czy też jednak to następuje po pewnym czasie oczekiwania?
              Czy stosujesz jakiekolwiek ustawienia przezroczystości karty graficznej komputera?

              Pomocniczo, czy próbowałeś przeinstalować program GG?

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
                Rozumiem, że obydwie te sytuacje występują za każdym razem, gdy mamy do czynienia z okolicznościami wstępnymi?
                Przez wskazanie "po kliknięciu strzałeczki w prawym rogu okna" masz na myśli strzałeczkę Strefy?

                Czy w zakresie okna rozmowy próbowałeś np. kliknąć w górna belkę okna, czy wówczas pojawią się przesłane treści? Czy treści zupełnie się nie pojawiają, czy też jednak to następuje po pewnym czasie oczekiwania?
                Czy stosujesz jakiekolwiek ustawienia przezroczystości karty graficznej komputera?

                Pomocniczo, czy próbowałeś przeinstalować program GG?
                Tak chodzi o strzałeczkę STREFY. Dodatkowo przy maksymalizacji okna rozmowy, pojawia się czarny ekran okna a jakie kolwiek kilkanie w jego okolicy powoduje wyświetleniu się komunikatu, że program przestał odpowiadać z pytaniem czy zamknać czy poczekać na odpowiedź.
                Ostatnio zaczęły się pojawiać dodatkowe komunikaty w postaci:
                "Skrypt na tej stronie może być zajęty lub przestał odpowiadać. Można przerwać ten skrypt teraz lub kontynuować, by sprawdzić, czy jego wykonywanie się zakończy

                Skrypt: 446" do potwierdzenia TAK lub ANULUJ

                Co do znikającej treści wiadomości, to nie pojawia się nic. Klikanie w górną belkę nie daje żadnych efektów. Trzeba zamknąć gg i urchomić ponownie.
                Nie rozumiem pytania czy korzystam z ustawień przezroczystości karty graficznej... Czy chodzi o tryb AREO w Windows 7?
                Reinstalacja programu GG nie wnosi nic do wyżej wymienionych objawów.
                Ostatnio edytowany przez snaczu; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  Czy w najnowszej wersji programu GG nadal występują takie sytuacje?
                  W zakresie przezroczystości chodzi o przezroczystość okien w efektach wizualnych systemu warto sprawdzić jakie są w tym zakresie ustawienia i spróbować je zmienić jeśli przezroczystość jest włączona.
                  Dodatkowo tryb Areo jest trybem obciążającym system może to powodować również zmniejszenie wydajności programów.

                  Komentarz


                    #10
                    W wersji GG 11.0.8983 problem nadaj występuje.
                    Jeśli chodzi o przeźroczystość okien w efektach wizualnych mam wybraną opcję "Niech system Windows wybierze optymalne ustawienia". No nic... sprawdzę jak będzie gg będzie się zachowywało z wyłączonymi efektami. Przypomną mi się czasy windowsa 98
                    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #11
                      Testy dobiegły końca ... Wyłączenie efektów wizualnych nie dało nic, poza tym, że zamiast czarnego tła pojawia się białe

                      Komentarz


                        #12
                        spróbuj zmniejszyć wydajność gg w ustawieniach karty graficznej.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez MrAFK Zobacz posta
                          spróbuj zmniejszyć wydajność gg w ustawieniach karty graficznej.
                          Hmm a jak to mam zrobić ?

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X