Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja osób ignorowanych.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Nie ma problemu Nie wymyśliłbym sobie tego zwłaszcza, że trochę problemów odnoście tego GG już tutaj zgłosiłem

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Opisy powtórzyliśmy, więc poprawka w tym zakresie zostanie wykonana.

    Problemów z ignorowaniem tak jak je opisałeś nie udało się powtórzyć ale być może to jest jedynie stan obecny, który ulegnie zmianie po dodatkowych testach, o których przeprowadzenie poprosiłem.

    Klikała @Anixss klikałem ja wyniki jakie były wskazaliśmy.
    W każdym razie ja niewierny Tomasz jestem, więc nie uwierzę dopóki nie zobaczę

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    To jak w takim razie można wytłumaczyć to, że daję dany kontakt jako kontakt ignorowany w południe, siedzę na GG jeszcze dobre 4 godziny, wyłączam, mija cała noc, rano wchodzę na telefon i kontakt nie jest ignorowany tak jak to ustawiałem na komputerze? Identycznie jest z opisami

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Przekażemy tę sytuację do sprawdzenia.

    Wydaje się jednak, że tutaj nie ma błędu tylko właśnie chodzi o czas aktualizacji danych, która nie zdąży się wykonać przed zmianą statusu na niedostępny w GG na komputerze.

    Jeżeli na komputerze natychmiast po zignorowaniu kogoś zmienisz status na niedostępny to tak faktycznie jest bardzo duża szansa, że uruchamiając gg na telefonie (sprawdzałem wersję androidową) bez względu na to z jakim statusem uruchomisz aplikację zobaczysz, że ten sam kontakt nie jest ignorowany. Uzyskałem taki efekt i przy statusie niewidocznym i przy statusie dostępnym ustawianym na aplikacji mobilnej. Jeżeli jednak pójdziesz o krok dalej i uruchomisz ponownie komunikator na komputerze (status nie ma tutaj znaczenia byle nie był niedostępny) to po chwili również aplikacja mobilna "zauważy", że dany kontakt jest ignorowany.

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Zakładałem osobny temat o opisach, że się nie aktualizują. Nie będę tego pisał kolejny raz tutaj.

    http://forum.gg.pl/showthread.php?12...GG-w-telefonie
    Ostatnio edytowany przez dEB.; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • wkurzony
    odpowiedział(a)
    @up - mógłbyś doprecyzować? To samo czyi co? też się nie zapisują?

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Ej, to jakim cudem na statusach np. Dostępny wszystko się zapisuje, a na Niewidocznym już nie? Przecież to jest śmiech na sali te wyjaśnienia. To samo jest z opisami.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    To ja doprecyzuję. Zmiany nie zdążą zostać wysłane do serwera przed zamknięciem połączenia, bo nie są wysyłane od razu po wykonaniu czynności.
    Proszę o trochę łagodniejszy ton wypowiedzi.

    Zostaw komentarz:


  • wkurzony
    odpowiedział(a)
    @up
    PISZESZ BREDNIE

    Serwery odświeżają się natychmiast - na dowód tego stwierdzę, że PING (jak i inne dane pakietowe) uzyskują odpowiedź po 0,01 sekundy !!!!

    Zastanów się na drugi raz !!!!

    Zostaw komentarz:


  • Anixss
    odpowiedział(a)
    Nie byliśmy w stanie powtórzyć opisanego problemu dla statusu niewidocznego. Podobny efekt, jednakże bez względu na status początkowy można uzyskać, jeśli zablokujemy kontakt i zaraz damy status niedostępny. Tym sposobem zmiany nie zdążą się zapisać na serwerze i faktycznie kontakty nie są zablokowane z poziomu mobilnej aplikacji. Po zablokowaniu kontaktu odczekaj z minutę i dopiero daj niedostępny.

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Więc tak:
    Na statusie Dostępnym wszystko aktualizuje się prawidłowo. (Może troszkę zoptymalizować by się to przydało, bo troszkę to trwa zanim wszystko się zaktualizuje tak jak powinno (Jeśli chodzi o internet to raczej odpada, bo mam światłowody, więc śmiga mi to)
    Na statusie Niewidocznym już się nie aktualizuje.

    Sprawdzone dokładnie, więc identyczna sytuacja co z opisami.
    Chciałbym przybliżyć jeszcze jak to blokowanie wygląda.
    Blokuję osobę x na komputerze. Daję potem status niedostępny (na komputerze), włączam gg na telefonie i klikam któryś ze statusów (np. Dostępny) - Wszystko jest tak jak należy. Gdy robię podobnie tylko na telefonie zamiast Dostępnego daję Niewidoczny to nie aktualizuje się to.

    Jak to jest mało jasne to bardzo proszę kogoś o prywatną wiadomość i mogę chętnie porozmawiać o tym za pomocą Skype/Teamspeak3/Ventrillo. Powiem szczerze, że nawet wolałbym to właśnie obgadać poprzez jakiś komunikator głosowy, bo pisania tu jest za dużo i zanim bym wszystko napisał to każdy by się w tym pogubił

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    No na jeden, ale miałem podobny problem z opisami. Na niewidocznym się nie aktualizował, a na innych się aktualizował. Tutaj z blokowaniem jest CHYBA tak samo. Na niewidocznym nie aktualizuje, a na pozostałych tak. Tak z poziomu GG11 na PC i odwrotnie też próbowałem. Wcześniej kilka godzin, potem kilka minut. Różnie, bo sprawdzałem sobie na kilku osobach z listy.

    Zostaw komentarz:


  • Anixss
    odpowiedział(a)
    @dEB, Rozumiem, że blokujesz kontakt z poziomu GG11 lub gg.pl. Z naszych weryfikacji wynika, że status aktualizuje się prawidłowo. Ile czasu minęło od momentu zablokowania kontaktu?

    Zostaw komentarz:


  • wkurzony
    odpowiedział(a)
    TEORETYCZNIE wszystko powinno się aktualizować automatycznie..... powinno
    bo przecież zarówno z pc i z androida łączysz się na jeden numer gg?

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    rozpoczął temat Aktualizacja osób ignorowanych.

    Aktualizacja osób ignorowanych.

    Miałbym jeszcze jeden problem związany z ignorowaniem kontaktów, a mianowicie gdy na komputerze zablokuję osobę x, wchodzę sobie na telefon (Android), to tą osobę x muszę jeszcze raz blokować, bo nie robi się to automatycznie poprzez zaktualizowanie listy kontaktów. Nie wiem czy jest to zamierzone czy nie, ale fajnie by było gdyby aktualizowało się to. Dodam, że na telefonie mam ustawiony status "Niewidoczny" jako początkowy Na komputerze również.
Pracuję...
X