Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Linki w opisach i wiadomościach w pełnej wersji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • psycode
    odpowiedział(a)
    [BŁĄD] Rozwinięcia dla linków i plików nie działają! gg 11.0.0.7316 windows

    Mówiłem o tym juz 2miesiace temu, przypomnialem kilka razy. A do tej pory caly czas nie moge zobaczyc w opisach znajomych pełnego liku do stron czy plikow.
    Caly czas widze tylko adres głowny np www.youtube.com

    Wszedłem wiec w ustawienia->komunikator->okno rozmowy i widze pozycje: "pokazuj rozwinięcia dla linków i plików - WŁĄCZONE" No to sprobowalem wyłączyć. Uruchomiłem ponownie gg i zero zmiany. Włączyłem z powrotem tą opcję, zrestartowałem gg i znów zero zmiany.

    Dlatego stwierdzam, że ta opcja kompletnie nie działa! Ile trzeba czekać na taką poprawke, błedu który od razu jest widoczny w opisach znajomych?
    Problem ten zgłaszałem we wczesnej becie gg 11 i dalej nic. Prosze o ponowne rozpatrzenie tej sprawy.

    moja platforma:
    win 7 32bit (wszystkie akutalizacje)
    flash 11.2.202.235
    java 7 update 4
    firefox 12
    norton internet security 2012

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Zgadza się - nie są klikalne, poza tym to nie działa dla opisów, a dla mnie to też istotne.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Pełne linki (ze ścieżką)widać, gdy wyłączymy opcję GG/ustawienia/Komunikator/Okno rozmowy/pokazuj rozwinięcia dla linków i plików. Jak na razie jednak tak rozwinięte linki nie są klikalne. Dodatkowo linki prezentowane bez ścieżki zwykle podają temat wiadomości, strony, czy materiału, do którego kierują.

    Zostaw komentarz:


  • arek.85
    odpowiedział(a)
    Mi też się podoba te skracanie linków ciekawy pomysł jeszcze niekiedy widać zdjęcie

    Zostaw komentarz:


  • karokam
    odpowiedział(a)
    dodane do sugestii

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    @ZajaC, ale nie będę czekał sekundy co chwilę by spojrzeć czy link jest inny albo by sprawdzić co tam się kryje. Ja mam mnóstwo kontaktów, co dziesiąty ma link w opisie, połowa z YouTube'a

    Funkcja może i fajna, ale nie dla mnie wolę ją wyłączyć.

    Zostaw komentarz:


  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Opis to opis - lubię widzieć w całości. Kręcenie kursorem po liście kontaktów to dodatkowe ruchy myszką - a miało być prościej, hę?
    Odpowiednia opcja w ustawieniach i po sprawie.

    Zostaw komentarz:


  • ZajaC
    odpowiedział(a)
    Wystarczy nakierować myszkę(kursor) na link i widzisz jego dokładną terść. Jak dla mnie bardzo dobry pomysł ze skracaniem linków mniej spamu na opisach.

    Zostaw komentarz:


  • awer92
    odpowiedział(a)
    Obecnie jeśli chcesz sprawdzić pełny link to po najechaniu na ten skrócony jest wyświetlany cały link.
    QVQf9.png
    Też jestem za dodaniem opcji włączenia wyświetlania pełnych linków w opisie.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    rozpoczął temat Linki w opisach i wiadomościach w pełnej wersji

    Linki w opisach i wiadomościach w pełnej wersji

    Najpierw screen.


    i teraz pytanie: co to za link? po co je skracacie? Linki w pełnej wersji przede wszystkim mówią nam w co klikamy i czego możemy się spodziewać. Owy kontakt ma w opisie link http://komunikatory.im/gg/nowe-gg-dysk-3-gb-wymagania-sprzetowe-aplikacje-zewnetrzne. Po nim już widzę jaka to informacja i być może mnie zainteresuje. A co w momencie kiedy codziennie jest inny link, ale w tej samej domenie? Często ludzie mają linki do wrzuty ale różnych utworów/filmów... Wolę pełne linki, jeśli nie chcecie ich dać domyślnie to dajcie jako opcję. Jak nie chcecie ich dać w ogóle, to wnioskuję o to by panel newsów wyglądał tak:
Pracuję...
X