Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gadu gadu się "przycina"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • olek1996
    odpowiedział(a)
    Mam ten sam problem na swoim netbooku, 4gb ram 2rdzenie/4wątki procesor a gg zacina się praktycznie ciągle. inne programy, gry, internet działa bez problemu.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Sprawdziliśmy obydwa pliki. Niestety nie doszukaliśmy się w nich żadnych okoliczności, które mogłyby powodować opisywane problemy. Sprawę mamy na uwadze, ale obecnie nie przyniosła ona konstruktywnych wniosków.

    Prosimy o odzew wszystkich, którzy zetknęli się z sytuacją opisaną przez @Ziareenek. Może zauważyliście jakieś dodatkowe okoliczności. Przesyłajcie nam również pliki z danymi wskazanymi w poprzednich postach.

    Zostaw komentarz:


  • Ziareenek
    odpowiedział(a)
    Logi i wyniki z Proces Explorera wysłałem na podany adres email. Czekam na odpowiedź

    Zostaw komentarz:


  • Anixss
    odpowiedział(a)
    Chodzi o GG11, GGAdmin wskazał powyżej konkretną ścieżkę i nazwę procesu.

    Zostaw komentarz:


  • Ziareenek
    odpowiedział(a)
    Rozumiem, a mam to zrobić na wersji GG 11, czy na GG 10.5 ? Bo aktualnie cały czas korzystam z GG 10.5.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Mam do Ciebie jeszcze prośbę o wykonanie dwóch czynności i przesłanie ich wyników na adres tech@gadu-gadu.pl

    1) proszę o przesłanie w załączniku logów z lokalizacji %APPDATA%\GG\logs\ można je wysłać spakowane programem typu winrar lub 7zip

    2) proszę o wykonanie i przesłanie nam dumpa aplikacji. Można go wykonać programem proces explorer
    (do pobrania tu: http://technet.microsoft.com/pl-pl/s.../bb896653.aspx), na liście procesów znajdujemy ggapp.exe, klikamy prawym przyciskiem myszy,
    opcja "Create DUMP".

    Zostaw komentarz:


  • Ziareenek
    odpowiedział(a)
    Usunąłem je po prostu. Tak, chodzi o 10724109.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    W jaki sposób straciłeś całe archiwum? Wskazywałem abyś czynności dokonywał, gdy masz zabezpieczone archiwum.
    Czy chodzi o logowanie na numer GG, który podałeś w danych? Po numerze możemy jeszcze sprawdzić jak wszystko odbywa się po stronie serwerowej.

    Zostaw komentarz:


  • Ziareenek
    odpowiedział(a)
    Zrobiłem tak jak kazałeś, podziałało 5 minut i znów to samo..
    Straciłem całe archiwum, a i tak nic nie pomogło.. : C

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Chyba nie przeczytałeś mojego ostatniego wpisu, bo piszesz o aspektach poruszanych wcześniej.

    Zostaw komentarz:


  • Ziareenek
    odpowiedział(a)
    bez tytułu.JPG - Parametry mojego komputera, myślę, że tyle wystarczy.
    Hm, bardziej charakterystycznie.. nic nigdy mi się tak nie zacinało.. : o Nie, nie mogę przesuwać, minimalizować, zamknąć, maksymalizować okna, nawet kursor pisania nie mruga się w polu wpisywania tekstu podczas tego "przywieszenia". Nie - nie mogę DOSŁOWNIE NIC zrobić z aplikacją w momencie zawieszenia się.
    Już nawet zdesperowany odinstalowałem GG 10.5, wyczyściłem calutki rejestr, wszystkie pliki GG z komputera, ściągnąłem GG 11, zainstalowałem i dalej było to samo. Na prawdę nie mam pojęcia co może być przyczyną tego, dlatego zwróciłem się tutaj z prośbą o pomoc.

    A jeżeli chodzi o akceleracji sprzętowej, to owszem, czytałem o tym, próbowałem wyłączać, włączać, znowu wyłączać i nic to nie dało..

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Jak duże masz to archiwum? Rozumiem, że stare archiwum wgrywa się tylko przy instalacji i nie wyświetla żadnych błędów? Czy podczas przenoszenia archiwum korzystasz z komunikatora lub może masz uruchomioną starą wersję GG?
    Myślę, że jeśli masz zabezpieczone archiwum (w starszej wersji komunikatora) warto usunąć swój profil GG z komputera (byle tylko nie skasować numeru), następnie usunąć archiwum z poziomu gg.pl. Po tych czynnościach ponownie utwórz profil z danym numerem GG na komputerze. W czasie przenoszenia archiwum do archiwum online nie używaj innych wersji programu GG i poczekaj cierpliwie na zakończenie migracji archiwum.

    Zostaw komentarz:


  • Ziareenek
    odpowiedział(a)
    bez tytułu.JPG - Parametry komputera, myślę, że wystarczą. Hm, po zainstalowaniu GG11, włączam, loguję się na profil, i zawsze wgrywa się stare archiwum - w tym czasie wszystko świetnie działa, a po wgraniu archiwum już, gdy ukończy się w 100% i zniknie okienko, po jakiejś minucie zaczyna się "przycinać". Nie - podczas tego "przycinania" nie mogę przesunąć okienka, nie mogę go zminimalizować, nawet kursor się nie mruga w polu wpisywania tekstu. Gdy pojawia się np. powiadomienie, że ktoś jest dostępny, to jest ono dotąd, dopóki się nie odetnie GG. Nie mogę, właśnie chodzi o to, że w tym czasie NIC - dosłownie NIC nie mogę zrobić z aplikacją..

    Akceleracja sprzętowa ? Próbowałem, wyłączałem, włączałem, jeszcze raz wyłączałem - nic mi to nie dawało, dalej tak samo się przycinało.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    W takim razie podaj dokładne parametry Twojego komputera. Poza systemem wskaż procesor, pamięć RAM, grafikę.
    Czy wskazane kilkusekundowe zawieszanie się GG możesz opisać bardziej charakterystycznie? Możesz w tym czasie np. przesunąć aplikację w inne miejsce monitora? Możesz kliknąć na ikonę GG w tray'u i schować okno z pulpitu?

    Zastanawiam się w tym kontekście nad sprawdzeniem ustawienia akceleracji GG/Ustawienia/Komunikator/Pozostałe/Akceleracja sprzętowa

    Zostaw komentarz:


  • Ziareenek
    odpowiedział(a)
    Ciągle widzą mnie jako dostępnego na 100% .

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X