Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o system aktualizacji GG11

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pytanie o system aktualizacji GG11

    Witam, mam takie pytanie, odnośnie aktualizacji GG11, rozumiem, że program w tle sam się aktualizuje, jak wskazuje sam opis: Najnowsze GG aktualizuje się automatycznie, w tle, bez ingerencji użytkownika.

    Więc mam takie pytanie, skąd ja jako powiedzmy użytkownik GG11 będę wiedział, że pojawiła się aktualizacja i że program się zaaktualizował o najnowsze poprawki? Skąd to wiadomo? Np. Zespół GGTeam wdroży poprawki, cokolwiek sugestie czy coś innego, to skąd ja mam wiedzieć, że program się zaaktualizował i są nowości.

    Proszę wytłumaczenie tego.

    #2


    To okienko jest dość dobrą formą informacji o tym, że nastąpiła aktualizacja. Pojawia się bezpośrednio po włączeniu GG gdyż właśnie wtedy komunikator jest aktualizowany.

    Komentarz


      #3
      @Qrix no to w porządku, dzięki za informację.

      Komentarz


        #4
        Z głównego menu wybierz "O programie" a będzie tam m. in. napis "Twoja wersja GG jest aktualna" lub "Pobieranie aktualizacji"
        sigpic 5GB
        http://www.gg.pl/info/pobierz/

        Komentarz


          #5
          Rozumiem, dzięki za info.

          Komentarz


            #6
            Mam jeszcze takie pytanie, tutaj w tym wątku: http://forum.gg.pl/showthread.php?15...=9363#post9363 pojawiają się nowe informacje odnośnie aktualizacji GG na iOS lub na Androida, ale nie widzę, żadnych wzmianek o aktualizacji GG na Windows, czemu tak? Chciałbym wiedzieć co nowego się pojawiło w aktaulizacji na Windowsa.

            Komentarz


              #7
              ten wątek ma 11 stron, przejrzałeś wszystkie?

              Komentarz


                #8
                Nie czytam starych postów, wchodzę w wątek to automatycznie przenosi mnie do 11 karty czyli najnowszej... domyślam się, że na wcześniejszych kartach były wpisy odnośnie nowych aktualizacji do GG na Windows, ale ostatnim czasem nie ma nic, więc dziwi mnie to, że są poprawki GG na Androida, iOS a nic nie ma na Windowsa.

                Komentarz


                  #9
                  Żadnych nowych wersji na system windows nie było bodaj od maja i nie spodziewaj się ich prędko. GG prawdopodobnie zdropi tą żenującą przeglądarkę dla ich strony więc sugeruję przenieść się na programy konkurencji.

                  Komentarz


                    #10
                    Świetnie, że Areen powiedział co wiedział. A teraz ja powiem, że nowa wersja na Windows będzie 3 września, czyli za 6 dni.
                    sigpic 5GB
                    http://www.gg.pl/info/pobierz/

                    Komentarz


                      #11
                      @Areen dzięki za info... ale nie ma mowy o przejściu na programy konkurencji, tylko GG Nawet, jeśli to GG kuleje, ale kiedyś pewnie wstanie na nogi.

                      @botmonster dzięki za informację... ciekawe co tam szykujecie z poprawek... mam nadzieję, że same smaczki, skoro aż od maja nie było nic nowego, to muszą być jakieś smaczki

                      Komentarz


                        #12
                        GG nie wstanie już na nogi. Jeżeli chodzi o aplikację na windowsa to są pewne ograniczenia, których nie obskoczą, a na dodatek zespół kompletnie się nie zajmuje aktualizacjami na W7, więc nie ma czego oczekiwać od Nich. Nic nowego do GG nie zostanie więcej wprowadzone.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X